«Сільпо» відкриває станцію #Silporecycling в Одесі
27.09.2019
9235

«Сільпо» відкриває станцію #Silporecycling в Одесі

Мережа супермаркетів «Сільпо» відкриває першу в Одесі станцію з прийому вторсировини #SilpoRecycling. Вона розпочне працювати 1 жовтня о 15:00 за адресою вул. Семена Палія, 93а.

Станції переробки відходів уже успішно працюють у Києві, Дніпрі, Запоріжжі, Львові. Саме тому мережа #SilpoRecycling розширює свою географію. 
«Українці поки лише вчаться правильно розділяти відходи, однак перший крок уже зроблено. Люди усвідомили, що чинну систему поводження з відходами необхідно змінити. Цей процес триватиме довго, але початок покладено. Наше завдання – мотивувати Гостей приносити вторсировину, щоб отримати бали «Власного Рахунку» та допомогти планеті», – розповідає керівниця проєкту #SilpoRecycling Галина Дмитрук.
Проєкт втілено у співпраці з ГО «Кольорові відра». Як і на всіх станціях #SilpoRecycling, ті, хто принесе сміття на переробку, отримають заохочення у вигляді балів програми «Власний Рахунок». За 1 кг скла – 150 балів, 1 кг паперу – 250 балів, 1 кг металу – 700 балів, а за 1 кг пластику – 500 балів. Згідно з правилами «Власного Рахунку», після закінчення звітного періоду бали перетворюються на бонуси, які можна використати для покупок у «Сільпо». При перерахуванні в бонуси діє така схема: 1 бал = 1 копійка, 100 балів = 1 грн.

Станція прийматиме такі види сировини:
•    пластик – ПET-пляшки, стретч-плівку, поліетиленові пакети, упаковку з маркуванням HDPE;
•    папір – картон, папір, журнали, газети, паперове паковання, упаковку Tetra Pak;
•    скло – скляні пляшки, банки від консервації, пляшечки від дитячого харчування;
•    метал – алюмінієві банки.

Запрошуємо всіх Гостей долучитися до ініціативи, сортувати сміття та приносити його на станцію #SilpoRecycling на вул. Семена Палія, 93а. Зробімо планету чистішою разом!

Графік роботи станції:
15:00–20:00 (будні)
9:00–14:00 (вихідні)
Святкові дні – не працюємо

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням