«Сільпо» відкриває продажі за безготівковим рахунком
21.04.2020
5140

«Сільпо» відкриває продажі за безготівковим рахунком

Тепер у національній мережі супермаркетів «Сільпо» можна придбати товари за безготівковим рахунком. 

«Під час карантину в наших Гостей виникла потреба в дрібнооптових закупівлях з можливістю оплати за договором. Ми пришвидшили процеси всередині компанії, і тепер оформлення документів з фізичними та юридичними особами триватиме не більш як три дні», — пояснює директор з маркетингу «Сільпо» Катерина Огуряєва. 

Регіональні менеджери «Сільпо» підберуть необхідний асортимент, швидко зорієнтують щодо цін та зберуть замовлення на певну дату в зручній для відвантаження тарі. Контакти розміщено на сайті компанії. Також по безготівковому рахунку можна придбати подарункові сертифікати, включаючи електронний варіант.

Раніше мережа «Сільпо» запустила послугу онлайн-замовлення і самовивозу товарів із супермаркетів, а також відкрила доступ до замовлення базового асортименту магазину за допомогою сервісу Glovo. 

«Сільпо» — одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів України. Була заснована в 1998 році та входить до однієї з найбільших торгово-промислових груп України Fozzy Group. Станом на квітень 2020 року нараховує 259 супермаркетів, зокрема, 4 делікатес-маркети Le Silpo. 

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням