«Сільпо» відкриває першу станцію #SilpoRecycling у Харкові
09.08.2019
18741

«Сільпо» відкриває першу станцію #SilpoRecycling у Харкові

«Сільпо» відкриває першу станцію з прийому вторсировини #SilpoRecycling у Харкові

Мережа супермаркетів «Сільпо» відкриває першу в Харкові станцію з прийому вторсировини #SilpoRecycling. Урочисте відкриття заплановане на 9 серпня о 18:00 за адресою: вул. Академіка Павлова, 44б, ТРЦ «Французький бульвар». Станція буде розташована на парковці біля входу в «Шато Ледо».

Станції переробки відходів вже успішно працюють у столиці, однак проблема поводження з вторсировиною не менш актуальна для регіонів. Саме тому мережа #SilpoRecycling розширяє свою географію.
«В Харкові останнім часом дуже швидко розвивається рух за сортування відходів. У цьому місті живе багато екологічно налаштованих громадян, які хочуть сортувати відходи у комфортних умовах, і станція #SilpoRecycling цьому лише допоможе», – зазначає керівник регіонального партнера проекту ГО «ХАРКІВ ЕКО СІТІ», Кирило Чікірякін.
«Українці поки лише вчаться правильно розділяти відходи, однак перший крок уже зроблено. Люди усвідомили, що чинну систему поводження з відходами необхідно змінити. Цей процес триватиме довго, але початок покладено. Наше завдання – мотивувати гостей приносити вторсировину, щоб отримати бали «Власного Рахунку» та допомогти планеті натомість», – додає керівниця проекту #SilpoRecycling Галина Дмитрук.

Проект втілено у співпраці з Молодіжною радою при Харківському міському голові, ГО «ХАРКІВ ЕКО СІТІ» та ГО «ЕКОРЕАНІМАЦІЯ». Як і на станціях в Києві, Запоріжжі та Дніпрі, всі, хто принесе сміття на переробку, отримають заохочення у вигляді балів програми «Власний Рахунок». 
За 1 кг скла можна отримати 150 балів, 1 кг паперу – 250 балів, 1 кг металу – 700 балів, а за 1 кг пластику – 500 балів. Згідно з правилами програми «Власний Рахунок», після закінчення звітного періоду бали перетворюються на бонуси, які можна використати для покупок у «Сільпо». При перерахуванні в бонуси діє така схема: 1 бал = 1 копійка, 100 балів = 1 грн.

Станція прийматиме такі види сировини:
•    пластик – ПET-пляшки, стретч-плівку, поліетиленові пакети, упаковку з маркуванням HDPE;
•    папір – картон, папір, журнали, газети, паперове пакування, упаковка Tetra Pak;
•    скло – скляні пляшки, банки від консервації, пляшечки від дитячого харчування;
•    метал – алюмінієві банки.

Запрошуємо усіх гостей долучитися до ініціативи, сортувати сміття та приносити його на станцію #SilpoRecycling за адресою: вул. Академіка Павлова, 44б, ТРЦ «Французький бульвар».
Зробимо планету чистішою разом!

Графік роботи станції:
8:30 – 20:00 
У святкові дні станція не працюватиме

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням