«Сільпо» в ТЦ «Орнамент» – новий візерунок сім’ї супермаркетів
01.03.2016
40563

«Сільпо» в ТЦ «Орнамент» – новий візерунок сім’ї супермаркетів

Любите малювати? Ми – дуже. Тому взяли свій професійний пензлик і створили ще один супермаркет, де звичайні покупки перетворюються на комфортний процес і приємне проведення часу. Намалювали першу лінію – перед очима постали просторі та світлі зали з безмежжям якісних продуктів, які можна обрати для домашнього столу. По периметру торгового залу розграфили впевненими штрихами зони з відбірною гастрономією, молочною продукцією, напоями та іншими товарами щоденного вжитку. В центрі – ромби та квадратні елементи із соковитих овочів та фруктів, свіжих сирів та ковбас. Доповнили малюнок китицями з рядів якісної рибної та м’ясної продукції від наших надійних постачальників. І тепер запрошуємо вас 4 березня о 12:00 оцінити чарівний гастрономічний візерунок нового супермаркету «Сільпо» в Подільському районі Києва за адресою: просп. Правди, 58, ТЦ «Орнамент».

Традиційна випічка просто з власної пекарні – впізнаваний елемент майже будь-якого «Сільпо». Ми урізноманітнили його новими рецептами смаколиків та тістечок для перекусу чи вишуканого десерту – залежить від приводу. 

Кулінарний відділ супермаркету, крім звичної української домашньої кухні, обіцяє щодня дивувати вас мозаїкою справжньої італійської піци. Ми додали ще один штрих до нашого кулінарного малюнка – популярні близькосхідні страви. 

Тепер, щоб скуштувати пікантну шаурму, не обов’язково їхати на Бессарабку – наші кухарі уміло приготують на грилі найкращу начинку для лаваша. 

Автентичним елементом супермаркету стане власне рибне «міні-господарство»: ви можете обрати свіжу рибину, і її одразу почистять для вас, а також до вашого смаку готова рибна страва професійного копчення від майстрів «Сільпо».

Сплетіння приємного формату і якісного наповнення – таким буде наш 65-й київський «Сільпо» на Виноградарі. Насолоджуйтесь яскравим і корисним разом з нами щодня з 8:00 до 23:00!

Ваш «Сільпо»

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням