«Сільпо» серед найкращих роботодавців України за версією журналу «Фокус»
18.11.2021
11280

«Сільпо» серед найкращих роботодавців України за версією журналу «Фокус»

Мережа супермаркетів «Сільпо» увійшла до переліку найкращих роботодавців України 2021 року за версією журналу «Фокус». 

Видання проаналізувало 13 галузей, які є основою економіки України, та визначило у кожній по три компанії — найкращих роботодавців. У галузі ритейлу відзнаку отримала мережа «Сільпо».

Серед основних переваг компанії було виділено: можливості кар’єрного розвитку, гнучкий графік роботи, часткова зайнятість, знижки на власну кулінарію, випічку та напої, а також мотиваційні програми й конкурси для Перевершників.

В інших галузях високу оцінку як роботодавці отримали Coca-Cola, Nestle, KAN Development, Philip Morris Україна та інші компанії.

 

«Сільпо» — одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів України, заснована в 1998 році. Станом на листопад 2021-го нараховує понад 319 супермаркетів, зокрема 4 делікатес-маркети Le Silpo. Входить до однієї з найбільших торгово-промислових груп України Fozzy Group.

«Cільпо» — один із небагатьох у світі великих мережевих продуктових ритейлерів, який створює індивідуальний тематичний дизайн для кожного магазину. Нині в мережі вже понад 90 тематичних дизайнерських супермаркетів і 4 делікатес-маркети Le Silpo, кожен з яких має власну концепцію. Тематичну атмосферу «Сільпо» створює і для своїх співробітників — кімнати для персоналу також відповідають оформленню магазинів. У мережі є супермаркети в стилі всесвіт Мавки, музичний, ямайський, муркотиковий та інші. Команда «Сільпо» також отримує натхнення з картин Ван Гога, культових хітів рок-музики, азіатської культури, історії Подолу тощо. Четвертий рік поспіль супермаркети мережі входять у Europe’s Finest Store — перелік найкращих інноваційних дизайнів європейських магазинів за версією European Supermarket Magazine. У 2021 році до переліку потрапили три «Cільпо»: за мотивами «Маленького принца», у стилі Америки 50-х, присвячений дайнерам, і «Cільпо» Re Cycling — магазин, який побудовано за «зеленими» технологіями та присвячено дбайливому ставленню до планети.

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням