«Сільпо» приєднався до ініціативи «Бізнес без бар’єрів»
28.10.2021
1116

«Сільпо» приєднався до ініціативи «Бізнес без бар’єрів»

Мережа супермаркетів «Сільпо» продовжує втілювати соціальний проєкт «Рівні можливості» та долучається до ініціативи «Бізнес без бар’єрів».

Один із напрямів проєкту «Рівні можливості» – поліпшення доступності магазинів мережі для Гостей із маломобільних груп населення, зокрема, для людей з інвалідністю, похилого віку та людей з маленькими дітьми. З цією метою «Сільпо» співпрацює із громадською ініціативою «Доступно.UA».

Як продовження такої роботи «Сільпо» долучився до спільноти «Бізнес без бар’єрів», яку створено з ініціативи першої леді України Олени Зеленської. Учасниками цього проєкту вже стали деякі українські та міжнародні компанії. Вони мають намір втілювати принципи безбар’єрності та сприяти створенню рівних можливостей у доступі до роботи, сервісів, послуг для всіх без винятку, зокрема, людей з інвалідністю, літніх людей, батьків з дітьми до шести років, жінок та молоді.

Участь у спільноті є свідченням щоденної роботи «Сільпо» над поліпшенням обслуговування Гостей та умов праці для співробітників. Ми піклуємося про те, щоб права й можливості в супермаркетах «Сільпо» були рівними для всіх, адже гостинність та доступність є нашими базовими цінностями. Продовжуємо натхненно працювати над удосконаленням наявних магазинів і відкриттям нових відповідно до сучасних норм безбар'єрності.

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням