«Сільпо» підтримує новорічну кампанію WWF-Україна для збереження оселищ диких тварин
16.12.2020
5252

«Сільпо» підтримує новорічну кампанію WWF-Україна для збереження оселищ диких тварин

Традиційна новорічна кампанія Всесвітнього фонду природи WWF в Україні цього року (з 14 грудня до 14 січня) нагадує про необхідність оберігати диких тварин та їхні природні оселища. WWF пропонує охочим українцям зробити подарунок природі й підтримати діяльність WWF-Україна внеском на сторінці новорічної кампанії.

У цьому проєкті WWF розповідає про життя й потреби 10 важливих тварин, які мешкають в Україні та потребують уваги для збереження їхніх природних домівок. А також пояснює, які проєкти WWF у 2021 році будуть реалізовані в Україні. Серед них – робота зі збереження найбільш цінних лісів України, зокрема пралісів, які є прихистком для безлічі живих істот, вивчення й захист екологічних коридорів між Україною та іншими державами, поширення практик мирного співіснування з великими хижаками, посилення відповідальності за нелегальне полювання, відновлення річок і шляхів міграції риб.

З кожним роком площа природних територій та чисельність популяцій диких тварин, які там живуть, зменшується. До Червоної книги України нині занесено понад п'ятсот видів тварин. Загалом у світі з 1970 року чисельність популяцій тварин скоротилася майже на 70%. Причина полягає в господарській діяльності – розширенні площ для ведення сільського господарства та будівництва. У WWF переконані, що в наших силах допомогти природі відновитися, збільшуючи заповідні території, більш стало споживати та виробляти. Без цього одним із наступних видів, що зникає, можемо стати ми самі. Поради WWF-Україна щодо сталого споживання можна знайти тут.

Всесвітній фонд природи WWF – найвпливовіша у світі незалежна організація, яка займається захистом довкілля. Наша місія – побудувати майбутнє, в якому люди живуть у гармонії з природою. Майже 60 років WWF займається відновленням природних територій, захистом диких тварин та трансформацією до сталого розвитку в понад 100 країнах світу. Україна – одна з них.

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням