Retail Design Awards 2021: «Сільпо» переміг у трьох номінаціях
17.12.2021
2738

Retail Design Awards 2021: «Сільпо» переміг у трьох номінаціях

Мережа супермаркетів «Сільпо» здобула три нагороди у конкурсі найкращих ритейл-дизайнів Retail Design Awards 2021, організованому виданням Retailers.

Найкращим продуктовим супермаркетом став «Сільпо» у київському ТРЦ Respublika Park. Відвідання цього магазину нагадує подорож Бразилією. Тут дикі амазонські джунглі та святковий Ріо-де-Жанейро, сонячна Копакабана і вражаючий футбольний стадіон, непересічні фавели та помпезний акведук Каріока. А ще тут реалізовано кілька унікальних проєктів: це власний паб Beermaster та кімната для медитацій, доступна Гостям і Перевершникам.

У номінації «Реновація року» переміг оновлений «Сільпо» у ТРЦ Сity Center в Одесі. Шопінг тут схожий на фантастичну підводну подорож. Концепцію магазину відтворено в морському стилі, а головними героями дизайн-історії стали величезні кити.

Крім того, одеський «Сільпо» в морському дизайні здобув ще одну нагороду – в номінації «Вибір соцмереж».

Результати конкурсу Retail Design Awards 2021 формувалися на основі оцінок журі, до складу якого увійшли експерти у сфері дизайну, архітектури, проєктування, будівництва та маркетингу. На відкритий конкурс заявки подали 60 номінантів.

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням