Пам’ятник Грушевському в Києві першим отримав захист RE:Ukraine. Monuments за допомоги «Сільпо»
27.05.2022
3439

Пам’ятник Грушевському в Києві першим отримав захист RE:Ukraine. Monuments за допомоги «Сільпо»

«Сільпо» і «Майстерня Чудес» задонатили матеріали і роботу для поліпшення захисту пам’ятників під час війни.

Ініціатива з’явилася, щоб не допустити руйнування пам’ятників під час повномасштабного вторгнення. «Сільпо» і «Майстерня Чудес» з радістю підтримали пропозицію Слави Балбека допомогти реалізувати задум RE:Ukraine. Monuments — систему захисту пам’ятників від руйнації в умовах війни. У результаті перший київський пам’ятник Михайлу Грушевському на Володимирській, 55 отримав додатковий захист, а вулиця столиці тимчасову естетику.

На складах «Сільпо» зберігалися матеріали для різноманітних радісних заходів мирного часу «Сільподія» – сценічні конструкції, конструкції для зимової гірки та інших атракцій. Команда «Майстерні Чудес», які організовували «Сільподію», запропонували використати це для створення захисного каркаса навколо пам’ятників.

«Першою до Дня Києва побудували конструкцію навколо пам’ятника Грушевському. Сценічний конструктив використали як риштування. Бакелітову фанеру закріпили на риштування, пофарбували і нанесли графіку із зображенням оригінального пам’ятника — так, зимова «Альпійська гірка» отримала нову місію під час війни», — розповів Мітя Зінов’єв, керівник дослідно-конструкторського бюро «Майстерня Чудес».

«Сільпо» закликає інші компанії долучатися до ініціативи RE:Ukraine. Monuments. Адже з мирного життя на складах залишилися матеріали, використання яких можна переосмислити і зробити корисними для громад у воєнний час.

Рішення RE:Ukraine. Monuments від архітектурної майстерні balbek bureau було створене з метою покращення візуального сприйняття у міському середовищі захищених пам’яток столиці у співпраці з Департаментом охорони культурної спадщини КМДА та Київським науково-методичним центром по охороні, реставрації пам'яток історії, культури і заповідних територій.

 

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням