Об’єднуючи Україну: між Одесою і Львовом відкрили телевікно
27.10.2020
3106

Об’єднуючи Україну: між Одесою і Львовом відкрили телевікно

27 жовтня у Львові та Одесі встановили телевікна для зв'язку між двома містами. Жителі можуть поспілкуватися, ніби вони стоять поруч. Телевікна є у львівському супермаркеті «Сільпо» на вулиці Кульпарківській, 93а і в одеському «Сільпо», що в ТРЦ «Аврора» на вулиці Палія, 125б.

«Ми відкрили ці два супермаркети в один день і вирішили зробити в них точки зв’язку між двома містами з такою яскравою ідентичністю, — говорить директор з маркетингу «Сільпо» Катерина Огуряєва. — Одеситам і львів’янам варто лише стати ближче до вікна і почекати, поки до нього підійдуть з іншого боку. Уже за першу добу понад 100 людей з обох міст поспілкувалися та навіть обмінялися контактами».

Перед кожним телевікном можна пройти коротке опитування на планшеті та дізнатися, як одесити ставляться до відпочинку на морі, скільки львів’ян побувало в Одесі та чи здійснюються в обох містах передбачення з чеків «Сільпо». 
«Кілька років тому ми з сестрою були вимушені переїхати з Донецька: я — до Львова, Настя — до Одеси. Я дізналась, що неподалік від її будинку відкрився «Сільпо» з телевікном, і вирішила влаштувати сюрприз. Я попросила Настю зайти до супермаркету, де вона зустріла мене під телевікном. Якби ви бачили цей захват і щастя в очах моєї сестри! А ще нам подарували однакові набори продуктів, щоб ми приготували пасту з морепродуктами й почувалися ніби на сімейній вечері», — говорить гостя львівського «Сільпо» Аліса Трей.

27 жовтня телевікно стало також місцем зустрічі двох шеф-кухарів: Андрія Величка з Одеси та Лоли Ланди зі Львова. Вони обмінювались кулінарними традиціями: одеський шеф готував львівські страви, а львівська майстриня — одеські. 

* «Сільпо» — одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів України, заснована в 1998 році. Станом на вересень 2020-го нараховує 271 супермаркетів, зокрема 4 делікатес-маркети Le Silpo. Входить до однієї з найбільших торгово-промислових груп України Fozzy Group.

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням