Новий щастя-шоп на Хрещатику ― OFFTOP від «Сільпо» та FEEL_trd
27.05.2021
16178

Новий щастя-шоп на Хрещатику ― OFFTOP від «Сільпо» та FEEL_trd

У центрі Києва відкрито емоційний бутик OFFTOP від «Сільпо» у колаборації з кав’ярнею FEEL__trd. Магазин розмістився на першому поверсі будівлі за адресою Хрещатик, 21. 138 м2 торгового залу ― це дизайнерський простір гібридного формату, де зібрано два топових inside-проєкти «Сільпо». Крім асортименту емоційних товарів OFFTOP і спешіалті-кави FEEL__trd, тут є корнер з добірними продуктами від «Лавки традицій» та професійна фотозона.

OFFTOP ­― офіційне джерело емоційних дивовижок мережі «Сільпо». Тут продаються різноманітні аксесуари для вечірок і хюґе-ранків, для подорожей і дому, для спорту і хобі – від набору для пінг-понгу до набору для бір-понгу. Подарунки, посуд, гаджети, канцелярія, іграшки і просто надихаючі речі, щоб підняти настрій. Тут можна знайти пухнасті блокноти для нотаток, смішний кухонний таймер, друшляк, який не хочеться заховати, та безліч інших корисних штучок, що стануть справжніми артоб’єктами у вашій оселі.

«На етапі пілоту бутики OFFTOP by Silpo відкривалися в семи локаціях: п’ять shop-in-shop – у супермаркетах «Сільпо» в Києві, один – у Броварах і окремий бутик – у ТРЦ «Проспект». Нам пощастило створити найкрутішу колаборацію разом із FEEL__trd, і ось, нарешті, ми відкрили цей справжній щастя-шоп у центрі столиці. Ми пропонуємо не тільки емоції, а й рішення за оптимальною ціною. Коли довго шукав щось для дому чи на подарунок, якщо забув щось взяти у подорож, якщо терміново треба оновити манікюр чи почався дощ, а ти без парасолі, випити каву, перекусити та зробити фото із друзями ― це все до нас. Тож хоч куди б ти йшов, завжди можна йти Хрещатиком», ― розповідає керівниця проєкту Ната Бачіашвілі.

На Хрещатику на гостей чекають цілих 1200 найменувань дивовижок. Мисливці за трендовими скарбами OFFTOP добре розуміються на тому, що може стати в пригоді, як порадувати кого завгодно – від незнайомця до дитини та знають, що тобі потрібно, навіть якщо ти сам про це ще не здогадувався.

Щоб не втратити наснаги вибирати подарунки, потрібно зазирнути до FEEL__trd. Тут полюбити каву можуть навіть ті, хто її не п’є. Особливі сорти власного обсмажування, прямі поставки від фермерів. Частину асортименту кавові експерти відшукали та викупили на плантаціях Центральної Америки. Це тру speciality кава. У FEEL__trd топове обладнання, що дає змогу готувати напої на науковому рівні. Баристи FEEL__trd допоможуть підібрати каву з огляду на найтонші нюанси смаку і побажань гостей – від фільтред-кави до айс-матчі та флет-вайту на рослинному молоці.

«Ми любимо прозорість – у смаку, роботі, спілкуванні. І саме тому наші баристи з півслова розуміють, що вам смакуватиме більше: дабл шот чи фільтр. А вам ― так смачно, що ви хочете випити другу чашку, ще не допивши першу. Ми дбаємо про якість на всіх етапах, не обмежуючись баром: прямі закупівлі зерна, власне обсмажування й асортимент молока для будь-кого. Смачно й тим, хто не п’є каву. Я ― п’ю, але по обіді часто забігаю по лимонад влітку й по авторський чай взимку, бо ж смачно... Фільтруючи зайве, ми цінуємо вибір гостя. І з OFFTOP у нас дуже близькі підходи. Саме тому й колаборація наша ― така органічна», ― розповідає керівник проєкту Павло Богуславський.

В окремій кімнаті є відкрита фотозона ― ідеальне місце для селфі. За бажанням можна скористатися послугами професійного фотографа й навіть візажиста ― і вже за 2 години отримати роздруковану красу на пам’ять із собою.

Основа концепції OFFTOP від «Сільпо» ­― це щастя, що складається з мільйона дрібниць та вміння радіти життю кожної мілісекунди, тож тут все продумано для збереження і примноження цих емоцій.

Щастя-шоп OFFTOP від «Сільпо» відкрито щодня з 08:00 до 22:00 для киян і туристів. Тут є найкраще, що можна взяти із собою та поділитися.

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням