Новий затишний «Сільпо» на Виноградарі
21.12.2017
42496

Новий затишний «Сільпо» на Виноградарі

27 грудня. Київ пахне мандаринами, ялинками й дивами. Падає сніг, вариться глінтвейн, горять вогники – з’являється відчуття свята. А посилить його відкриття нового затишного супермаркету «Сільпо», який радо зустріне перших гостей о 12:00 на вул. Ярослава Івашкевича, 6-8а.

Підготуватися до Нового року в новому «Сільпо» – чудовий привід. На невеликій території 866 м2 ми створимо для гостей теплу новорічну атмосферу, щоб їхнє передчуття свят було ще приємнішим.

Будемо раді, якщо ви візьмете на частування щось із нордичної кухні, наприклад рибу. Солону або копчену – на ваш вибір, адже в будь-якому вигляді вона матиме неймовірний смак завдяки майстерності нашого персоналу. Зможемо також запропонувати м'ясо – асортимент до святкового столу великий.

А може, ви захочете похрумтіти французьким багетом, чіабатою, слойками і грісіні? Будь ласка, все це гостям запропонує наша власна пекарня. Дозволяється хрустіти голосно, щоб під цей шум міг непомітно пройти Дід Мороз із сюрпризами. Хоча дуже не захоплюйтеся – адже на вас іще чекає гаряча піца, пиріжки та багато іншої випічки.

Ну а якщо гості матимуть бажання поласувати солоденьким, у кондитерському відділі задовольнять найвитонченіший смак. А на додачу запропонуємо неперевершено смачну каву власного обсмажування.

Ще ми додали дрібку дива, і тепер усі 9 кас будуть до ваших послуг, щоб ви не стояли в черзі.

На цьому приємні сюрпризи не закінчуються, тому заходьте за святковим настроєм у «Сільпо» з 08:00 до 23:00 на вул. Ярослава Івашкевича, 6-8а. Чекаємо вас!
 

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням