Нараховуємо «Бали Перемоги» і виплачуємо бонуси учасникам «Власного Рахунку»
06.05.2022
2118

Нараховуємо «Бали Перемоги» і виплачуємо бонуси учасникам «Власного Рахунку»

Перетворюємо бали на бонуси «Власного Рахунку» і дуже цьому радіємо. З 24 лютого по 1 травня 2022 Гості з «Сільпо» вже отримали бонусів на суму 90 474 094 грн. 

Нічого незвичного ніби. Але багато чого змінилося за останні місяці, тому були важкі роздуми і дискусія, чи вистачить у нас на це ресурсу, чи зможемо ми при цьому підтримати роботу наших магазинів і виконати нашу головну задачу — годувати людей. В решті решт ми не можемо інакше, не можемо обмежити нашу подяку вам за ваші візити до «Сільпо». Тому радіємо, що у нас із вами вийшло.

А ще не можемо не вірити у найкраще — у перемогу. Якщо працює «Власний Рахунок», для нас це означає, що ми йдемо до неї. Кожний бал означає, що все працює: наші авто доставляють товари, магазини відкриваються, пекарі випікають хліб, склади поповнюються товарами. І ще мільйон повсякденних речей, які означають, що ми не зупинилися. 

Бали «Власного Рахунка» стали для нас символом того, що ми переможемо. Тож, ми вирішили всі бали, нараховані з дня повномасштабного вторгнення, називати «Балами Перемоги». Ніби кожний бал — це маленький крок. Так начебто приємніше накопичувати не просто бали, а «Бали Перемоги». 

Якщо ви раптом запитаєте, чим «Бали Перемоги» відрізняються від просто балів — поки не знаємо, не придумали ще. Це символ. Але… Але у нас буде гарна нагода після перемоги поміркувати на цю тему і щось придумати. 

Раді бачити Гостей, раді нараховувати один бал перемоги за кожну витрачену гривню в «Сільпо». А з Банком Власний Рахунок — у два рази більше. Персональні пропозиції теж повертаються — очікуємо цього разом з вами.

Ну і звичайно продовжуємо перетворювати бали на бонуси. Щоб ви могли як і раніше, передавати на допомогу ЗСУ і лікарням або витрачати на покупки в «Сільпо». До речі, з 24 лютого щотижня Гості накопичують 350 млн балів перемоги, а у фонд «Повернись живим» перерахували понад 2 000 000 грн.

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням