Кожній руці – своє! Персоніфіковані передбачення в «Сільпо».
27.03.2019
10348

Кожній руці – своє! Персоніфіковані передбачення в «Сільпо».

На початку квітня в «Сільпо» починає діяти пілотна версія нової унікальної технології, яка допоможе підвищити точність передбачень на 80%. Над розробкою майже чотири роки працював ІТ-департамент компанії спільно з розробниками з Китаю, науковцями з факультету хіромантії університету Мумбая (Індія) і вченими академії хіромантії в Монреалі (Канада). Новинка поєднує найсучасніші досягнення дактилоскопії та хіромантії й ультрасучасні біометричні технології. Проект отримав кодову назву «Піфія».

Як це діє? 

Касир підносить до руки гостя спеціальний сканер, який зчитує біометричні та дактилоскопічні дані. Інформація про папілярний візерунок долоні й температурні показники миттєво надходить до системи, що видає персоніфіковане передбачення. Його друкують на чеку, як і звичайне визначення майбутнього. Однак завдяки зчитуванню біометричних даних гостя точність нового передбачення зростає щонайменше на 80%. 

Де це можна спробувати?

Технологія пройшла етап тестування та діятиме в пілотному режимі в супермаркетах Києва й Одеси. Персоніфіковані передбачення будуть безкоштовними, як і звичайні, однак долоню скануватимуть лише за бажанням гостя. Ті, хто не захоче випробувати новітню технологію, отримають звичайні передбачення зі стандартним рівнем точності. У разі вдалого тестового періоду та позитивних відгуків гостей новинку буде запроваджено в усіх магазинах мережі. 

Адреси супермаркетів, в яких можна буде скористатися послугою:
Бровари             
вул. Київська, 241

Київ       
пл. Спортивна, 1а
просп. Перемоги, 26б
вул. Євгена Коновальця, 26а
вул. Михайла Драгомирова, 16 
вул. Маршала Конєва, 7
вул. Петра Сагайдачного, 41
вул. Петра Калнишевського, 2
вул. Олеся Гончара, 96
вул. Полярна, 20д
просп. Павла Тичини, 1в
просп. Героїв Сталінграда, 27б

Софіївська Борщагівка 
вул. Соборна, 140а

Одеса   
вул. Генуезька, 5
вул. Катерининська, 27/1

 

Інформаційна довідка
Торгова мережа «Сільпо» — одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів. «Сільпо» — це магазин самообслуговування, асортимент якого налічує до 35 000 найменувань продуктів харчування й супутніх товарів залежно від величини торгової площі та розташування зірок. Мережа пропонує якісні товари власних торгових марок і власного імпорту за адекватними цінами. Станом на 26.03.2019 торгова мережа «Сільпо» налічує 240 супермаркетів, але це не межа.

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням