Гуманітарна допомога
18.03.2022
42568

Гуманітарна допомога

Згідно з підписаним Меморандумом між Міністерством соціальної політики України, благодійним фондом «Київська школа економіки» та групою компаній Fozzy Group щодо поставок гуманітарної допомоги: Україна отримує від постачальників та виробників гуманітарні вантажі, доставка та розподіл яких відбувається через торговельні точки мереж «Сільпо», «Фора», Траш!Thrash!, Fozzy C&C.

Зараз налагоджено безперебійну комунікацію з Міністерством, і вже вдалося здійснити видачу гуманітарної допомоги в 53 торгових точках мережі «Сільпо». Ми докладаємо максимальних зусиль, щоб географія розповсюдження зростала, у тому числі поширилася на інші роздрібні мережі групи.

Станом на 18 березня 2022 року вже отримано 569 палет з гуманітарними товарам. Зокрема українці зможуть отримати крупи, пасту, м’ясну, рибну та овочеву консервацію, картоплю, снеки, молоко, воду, печиво, шоколад та одноразовий посуд. 476 палет гуманітарного вантажу ще знаходиться на складі компанії, де відбувається розподіл та комплектація партій для магазинів. По мірі комплектування та за першої можливості товари оперативно доставляються до магазинів.

Десятки постачальників та виробників за кордоном співпереживають українцям і готові й надалі надавати гуманітарну допомогу. Тож є всі підстави припускати, що обсяг гуманітарної допомоги лише зростатиме.
Підтримка в нас величезна.

За посиланням можете знайти загальний диск із інформацією для МСП.

З детальною інформацією щодо розподілу гуманітарної допомоги можна ознайомитись у звітах, які формуються в онлайн режимі.

Слава Україні!

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням