Гречаний багет виставлено на продаж як NFT-токен
16.04.2021
44645

Гречаний багет виставлено на продаж як NFT-токен

На віртуальній платформі Open Sea з’явилися криптопродукти українського виробництва. Мережа «Сільпо» виставила на продаж цифрові малюнки, і тепер їх можна купити як унікальний витвір мистецтва з правом володіння, що захищений технологією блокчейн.

Останні місяці світ обговорює тему так званого криптоарту. Цифрові зображення, що публікуються на онлайн-платформах у вигляді NFT-токену, стають захищеними завдяки технології блокчейн, а передача прав на них та продаж є безпечними та піддаються перевірці.

Так дружина Ілона Маска, канадська співачка Клер Буше, за кілька хвилин продала свої малюнки за 6 мільйонів доларів. А картину Бенксі спалили у прямому ефірі, щоб створити й продати її цифрову версію, яка коштувала втричі дорожче за звичайну — віртуальну копію придбали на аукціоні за 380 000 доларів.

А сьогодні, 16 квітня 2021 року, вперше на крипторинок вийшла мережа супермаркетів «Сільпо»  ― на онлайн-платформі OpenSea можна подивитися та навіть придбати найзірковіші продукти супермаркету: діджитальний гречаний багет від Крафтяр, просекко Власного імпорту, цукерки «Вулкан» Власної кондитерської, фермерську буррату та яйця від курочок вільного випасу з Лавки Традицій.

У мережі супермаркетів розповідають, що роботи продаватимуться ще тиждень, а їхня початкова вартість дорівнює реальній вартості продуктів у магазині.

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням