Годуємо мозок не тільки вуглеводами! Нові розваги в «Сільпо»!
14.04.2016
32205

Годуємо мозок не тільки вуглеводами! Нові розваги в «Сільпо»!

Весняний авітаміноз – штука підступна. Мозок так і прагне розслабитися у найвідповідальніший момент – на нараді, іспиті, важливій зустрічі. Щоб сіра речовина не перетворилася на флегматичний холодець, «Сільпо» пропонує збадьорити її...  ребусами!

У мобільний квест з українськими ребусами від компанії Jutiful надзвичайно захопливо грати разом із «Сільпо»! 

В ігровому додатку – цілих 60 рівнів, нашпигованих смачними, неймовірними, дизайнерськими ребусами з яскравим українським акцентом. Перші два рівні – абсолютно безкоштовні. За кожен наступний розробникам доведеться заплатити долляр... А можливо, і не доведеться.J

Адже «Сільпо» знає, як заощадити не тільки на продуктах, а й на розвагах!

З 14 квітня по 20 червня 2016 року «Сільпо» дарує код на ігровий рівень за кожні 99 гривень ваших покупок. А ще доступ до рівнів можна отримувати, купуючи спеціальні товари, позначені значком акції чи придбавши стартовий пакет Yezzz! Зрештою, код можна просто придбати за 4,99 гривні на касі.

Варіантів безліч, як і загадок, які так і чекають, щоб їх відгадали!

Увага!

  • Додаток «Ребуси» від «Сільпо» викликає звикання!
  • Нерозгадані ребуси можуть надовго оселитися у вашій голові і наполегливо чекати вирішення.
  • Якщо відповідь на ребус вам... наснилася, не лякайтеся: ви просто перейшли на новий рівень інтелектуального просвітлення!

Про компанію Jutiful

Jutiful – компанія, яка створює унікальні ігрові, розвивальні і розважальні програми для смартфонів та планшетів (на платформах iOS і Android). Інтерактивні додатки мають високу оцінку серед користувачів і регулярно потрапляють до топів світового рейтингу. Двічі додатки Jutiful ставали додатком року в Apple App Store (в 2013 і 2015 роках).

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням