#ГероїМогоДня – тричі переможці Effie Awards Ukraine
28.12.2020
2487

#ГероїМогоДня – тричі переможці Effie Awards Ukraine

Під час пандемії 99,8% працівників «Сільпо» продовжили свою роботу в звичному режимі в локдаун – попри тривожність та страх за здоров'я. Ми хотіли підкреслити важливу роль своїх працівників і підтримати їх. Стало зрозуміло, що карантин вивів на авансцену нових героїв без плащів, але в масках – представників сфери послуг, які щодня виходили на роботу й забезпечували побут цілої країни. Так з'явились #ГероїМогоДня – проєкт, який першим запустив всеукраїнську хвилю вдячності героям нового часу.

18 грудня наш проєкт отримав одразу три престижні премії в галузі маркетингових комунікацій Effie Awards Ukraine:

  • золото – в категорії «PR і корпоративна репутація»;
  • бронзу – в номінації Positive Change – Social Good: Brands;
  • срібло в категорії «Рекламні компанії в період COVID-19».

«Створюючи проєкт #ГероїМогоДня, ми дізналися багато історій — про те, як співробітники магазинів підтримували одне одного, як вчили з дітьми уроки телефоном на перерві та вчилися самі усміхатися крізь маски. Коли вся країна зачинилася на карантин, вони продовжували працювати.
Ми дізналися величезну кількість історій, які розповідали Гості. Вони дякували улюбленим продавцям, касирам, заправникам, охоронцям, кур’єрам та аптекарям»
, — розповідає Катерина Огуряєва, директорка з маркетингу «Сільпо».

1 200 000+ переглядів зібрав ролик «Сільпо» із подякою героям,  більше ніж 100 українських компаній продовжили наш флешмоб, а загальна кількість «дякую» героям сягнула 40 000+. Проєкт отримав підтримку КМДА, у 4,7 разу збільшив згадуваність «Сільпо» порівняно з минулим роком, охопив 34 500 000 контактів і відкрив для комунікації нових героїв, підкресливши важливість їхньої щоденної роботи. Ознайомитися з історіями та проєктом детальніше можна за посиланням: https://geroi.silpo.ua

Дякуємо комунікативній агенції Gres Todorchuk та ілюстраторам Pictoric за те, що разом із нами створили цей неймовірний проєкт. Пишаємося!

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням