Гаряча лінія Святого Валентина: зірки запишуть аудіовалентинки українцям за донати для ТрО
10.02.2023
542128

Гаряча лінія Святого Валентина: зірки запишуть аудіовалентинки українцям за донати для ТрО

Напередодні 14 лютого в Україні стартує благодійний проєкт «Гаряча лінія Святого Валентина». З нагоди Дня закоханих українці можуть замовити аудіопривітання для тих, кого люблять, у виконанні зірок. Зірковими «голосами» проєкту стали Юрій Горбунов (телеведучий, кінопродюсер); Тімур Мірошниченко (ведучий телеканалів «1+1» та «Суспільне», шоумен, коментатор); Ахтем Сеітаблаєв (режисер, актор, військовослужбовець ЗСУ); гурт TVORCHI; співачка KOLA; Саша Кольцова (лідерка гурту «Крихітка»); Іван Марунич (фронтмен гурту KARTA SVITU); Вадим Кириленко (головний редактор Gogol Media, стендап-комік) та інші.

Аудіовалентинки від «Сільпо» та фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» можна замовити на сайті проєкту за внесок на ініціативу «Довгі руки ТрО». За донат від 200 грн адресати отримають аудіоповідомлення від зірки на основі одного з варіантів тексту, запропонованого на сайті. А за внесок від 1000 грн можна замовити персональне привітання з власним текстом, який зірка озвучить ексклюзивно для отримувача. Привітання будуть розподілені між зірками в довільному порядку.

«Уже не перший рік наша мережа готує для українців приємні сюрпризи до Дня Святого Валентина. Раніше ми писали зізнання в любові своїм колегам на білбордах перед їхніми маркетами, а ще створили сайт знайомств за кулінарними вподобаннями, завдяки якому знайшли одне одного та одружилися військовий ЗСУ Андрій та дівчина Ірина. Ми запускаємо Гарячу лінію Святого Валентина для того, щоб любов пробуджувала в кожному з нас сили боротися під час війни та допомагати нашим незламним захисникам. Зібрані під час проєкту кошти ми передамо фонду “Повернись живим” на закупівлю розвідувально-ударних комплексів зі 120-міліметровими мінометами для Сил тероборони України у складі ЗСУ», — говорить Катерина Огуряєва, директорка з маркетингу «Сільпо».

Замовити аудіопривітання на «Гарячій лінії Святого Валентина» можна до 13 лютого.

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням