Емоційне відкриття «Сільпо» у Рівному
14.10.2022
50131

Емоційне відкриття «Сільпо» у Рівному

У Рівному з 14 жовтня починає працювати новий дизайнерський супермаркет «Сільпо» у ТРЦ Happy Mall за адресою вул. Сергія Бачинського, 5. Це четвертий «Сільпо» у Рівному.

Відкриття магазину почали готувати ще до повномасштабного вторгнення. На концепцію «емоційного» супермаркету нас надихнула, зокрема й назва торгового центру. Ми вирішили – цей магазин має бути про почуття, любов, щастя і вдачу. Враховуючи події останнього тижня, це відкриття мало б бути емоційним інакше… Але ми таки закінчили роботу над деталями і відкриваємо супермаркет. За останні місяці українці пережили і продовжують відчувати неймовірну кількість емоцій. Тому з нагоди відкриття ми вирішили ще й спробувати описати різні барви почуттів і започаткували словник нових емоцій.

Інтер’єр магазину є яскравим та барвистим. Посеред торгового залу створена інсталяція з повітряних куль з простими мріями про приємні та теплі почуття. В овочевому відділі розміщена інсталяція фігур чоловіка та жінки, які перебувають у вихорі своїх думок та переживань.

Над островом «Лавки традицій» виконана підвісна стеля з композицією з чотирилистої конюшини — головного талісмана удачі. А у відділі випічки інтегровані фігурки дрібних крафтярів – яскравим нагадуванням майстрів, які щодня віддано випікають смачні багети та хлібці. Касові номерки виконані у вигляді котиків «Манекі неко», що з японської дослівно перекладається як «приманливий кіт». Зазвичай це знак фортуни у східних культурах. Тільки в нашому випадку ці котики схрещують пальчики на успіх і показують жест “OK” та “Кохання”.

У новому «Сільпо» площею 1523 квадратних метри на вас завжди чекатимуть спеціальні атмосферні зони: випічка від «Крафтярів» із легендарним гречаним багетом, риба власного виробництва, гаряча свіжоспечена піца, яку готують прямо в торговельному залі, та своя кондитерська. Вправні кортадори підготують найтоншу нарізку витриманого іспанського хамона.

Для зручності тут працюють 12 класичних кас, де Гостям радо запропонують поповнення мобільного рахунку та видачу готівки, а також 5 Самокас. Магазин працює щодня з 08:00 до 22:00.

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням