08.03.2022
6392

Дякуємо за єднання

Цієї ночі ми дякуємо якійсь нереальній кількості людей. Старі й нові друзі включаються у допомогу в справах, про які вони раніше не знали і не думали. З цією війною прийшов біль, але і єднання.

«Сільпо» дякує всім, хто долучається разом з нами до пошуку водіїв, до пошуку гуманітарної допомоги, до волонтерства – від міністерств до наших улюблених Гостей.

Ось дуже неповний список тих, хто з нами творив дива лише в останні кілька днів: American Chamber of Commerce in Ukraine, BBDO Ukraine, European Business Association, Illustra, Mastercard, McCann Kyiv, Sergiy Kadulin Art Photography, Oleksandr Grekhov, Pictoric, Publicis Groupe Ukraine, StarLightMedia, Uklon, ВРК, Країна ФМ, паблік Молния, Телеканал Україна, 1+1

А ще сотні наших постачальників в Україні і світі, які продовжують відвантажувати продукти. Сотні волонтерів, які виходять допомагати в магазинах. Тисячі Гостей, які продовжують вибирати «Сільпо».

Нашим продавчиням сьогодні Гості дарували квіти. І нехай ми ще не визначилися, чи святкувати цей день, але весна ж. А наші Перевершниці в супермаркетах заслуговують на безкінечну любов. Кожного ранку вони виходять на роботу, бо Гостям потрібні продукти. Часто це зовсім недосвідчені продавці. Наші юристи і менеджери, бухгалтери і дизайнери виходять у торгові зали – бо саме там вони бувають найнеобхіднішими.

У нас змінилися потреби, змінилися смаки. Ми підлаштовуємося, бо Гостям потрібні ці продукти. Вчора, наприклад, спакували 70 тонн крупи. Сьогодні вона на полицях десятків магазинів. Як можемо довозимо. Ми знаємо, що інколи «Сільпо» -- це єдине місце, де можна купити продукти. І нам болить, якщо ми довго не доправляємо туди товар. Та ми працюємо над цим вдень і вночі

Продовжуємо пекти хліб на виробництвах і у супермаркетах. Тільки у Львові ми замісили майже 2 тонни тіста. У деяких містах «Сільпо» залишився чи не єдиною пекарнею – і ми усвідомлюємо всю відповідальність. Тому і завтра плануємо виходити і пекти хліб, готувати страви, і навіть виплавляти шоколад. Бо ось уже майже два тижні всім нам так не вистачає тихого шматочка щастя. Солодке не виправить обставини, але сподіваємося дасть саме ті 5 хвилин, які допоможуть зібрати витримку і йти боротися далі.

Усім серцем вболіваємо за тих, хто цієї ночі боронить наше небо, нашу землю, наші кордони. Серед них сотні Перевершників, які змінили посади касирів, маркетологів, будівельників, і стали воїнами. Ми стоїмо всі разом на захисті українців. Бо любимо понад усе.

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням