Другий просторий супермаркет «Сільпо» в Сєвєродонецьку
04.12.2017
16565

Другий просторий супермаркет «Сільпо» в Сєвєродонецьку

«Сільпо» продовжує піклуватися про своїх гостей, тому ми відкриваємо в Сєвєродонецьку ще один просторий супермаркет, площа якого становить 2143 м2. У такий магазин завжди приємно завітати – щоб після роботи або прогулянки придбати все, що потрібно до столу.

Живу рибу почистять, а свіже м'ясо на замовлення замаринують. Приємно здивує великий асортимент відділу овочів та фруктів, вина Власного імпорту.

А на тих, кому треба швидко перекусити або купити готову їжу, чекає власне виробництво «Сільпо». Роліні, слойки, булочки, запашний хліб із хрусткою скоринкою – з власної пекарні. Кондитерський цех із півсотнею солодких одиниць асортименту, а також можливістю приготування десертів на замовлення. І звичайно, своя кулінарія з великим вибором готових страв.

Додайте до цього рибу власного соління і копчення, крафтове пиво цілий рік – і матимете загальне уявлення про новий «Сільпо». А щоб дізнатися всі подробиці про асортимент, варто обов'язково завітати до цього супермаркету. Для зручності гостей обслуговуватимуть 16 кас, дві з них – із тютюновими виробами.

Новий «Сільпо» працюватиме на просп. Космонавтів, 28, в ТЦ «Амстор» – з 7:00 до 23:00 щодня. Чекаємо вас!

Інформаційна довідка
Торгова мережа «Сільпо» – одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів. «Сільпо» – це магазин самообслуговування, асортимент якого налічує до 20000 найменувань продуктів харчування і супутніх товарів залежно від розміру торгової площі. Мережа пропонує тільки якісні товари власних торгових марок і власного імпорту. Станом на 01.12.2017 мережа «Сільпо» налічує 236 супермаркетів.

 

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням