24.02.2022
3663

День 1. Витримка і взаємодопомога

Дорогі наші, разом ми прожили 16 годин війни — дякуємо вам за те, що були сьогодні зібраними, чудовими Гостями.

Сьогодні вночі і завтра ми будемо продовжувати робити все, щоб у вас на столі та в коморі були необхідні й смачні продукти. У пекарнях дозріває хліб і багети – ми підібрали асортимент так, щоб мати змогу випікати більше і дотримуватися все тих же стандартів якості. Ми подбали, щоб на вітринах було більше охолодженої риби, і ви мали змогу підтримувати себе збалансованим раціоном. Ми почали фасувати крупи, які приїдуть завтра у магазини, щоб ви могли поповнити свої запаси.

Впевнені, що можемо передати вашу подяку нашим Перевершникам «у полях», які незважаючи ні на що вийшли на роботу в торгові зали, на виробництва, у розподільчі центри, виїхали на маршрути. Частина наших офісних працівників також переключилася на роботу в магазинах, щоб обслуговувати вас, наших Гостей.

Щодо роботи власне супермаркетів:

  • ми прагнемо відкрити всі, які буде можливо відкрити. Уже точно знаємо, що будуть зачинені магазини в місцях бойових дій
  • графік роботи магазинів змінюється в залежності від ситуації, тому можливі затримки з відкриттям зранку. Ввечері магазини раніше зачиняються через комендантську годину. Про всі зміни у розкладі роботи ми одразу повідомляємо у наших соціальних мережах та в офіційних чатах в Телеграмі і Вайбері https://silpo.ua/contacts
  • ви можете розрахуватися картою у будь-якому відкритому магазині мережі по всій країні
  • у супермаркетах, де є укриття: доступ вільний, усі двері відчинені, Перевершиники на місцях знають, що робити.

У мережі діють протоколи безпеки на час воєнного стану, тому деякі сервіси залишаться недоступними, на жаль. Це стосується онлайн-замовлень на shop.silpo.ua та resto.silpo.ua і доставки Смаковершниками.

Ми в тісному контакті спілкуємося з державними установами: обмінюємося інформацією і максимально допомагаємо всім ефективно працювати в цей час. Паралельно вирішуємо питання з поставками пального і транспортом, щоб мати змогу довезти всі продукти до магазинів. У нас налагоджений зв’язок з постачальниками, щоб ми могли в повному обсязі закрити потреби в продуктах.

Перед нами довга ніч. Ми можемо тільки сподіватися, що вона буде спокійною. Але ми готові зустрічати нові виклики пліч-о-пліч з усіма українцями.

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням