28.02.2022
8546

День п'ятий: про багато всього

Поговоримо про взаємодопомогу, тости, гречку і багато всього.

Нам здається, що ми всі в Україні якось підбадьорилися. Швидко адаптувалися до цих лихих часів і тепер свою невичерпну енергію спрямовуємо дуже сфокусовано – туди, де кожен справді може бути корисним країні. Ви як гадаєте?

«Сільпо» от годує своїх Гостей. Їх стало набагато більше. Ми допомагаємо ЗСУ, теробороні, госпіталям, дитячим будинкам. Щоб укомплектувати набори продуктів на складах і в магазинах, а ще в цей же час надати сервіс Гостям, нам потрібно значно більше ресурсів. Тому дякуємо нашим стійким волонтерам, які допомагають нам допомагати іншим. Дякуємооооо!

Супермаркети працюють. Часто з непередбачуваним графіком. Не хотілося б цього звикати, але вже як є. Рук не вистачає, тому вибачте за трішки безлад. Особливо з цінниками. Ми їх точно не встигаємо нормально розмістити, бо викласти товар на полиці значно важливіше. Та лайфхак мобільного додатку «Сільпо» діє: скануйте штрих-код і дивіться на ціну. Ще мобільний додаток наш з вами рятівник від черг. Використовуйте сервіс «Вільнокаса» — і тоді на класичній або Самокасі ви просто скануєте QR-код, і вже все купили: https://silpo.ua/about/additional/vilnokasa

Багато хто помітив, що ми почали пропонувати зробити перерву в дегустаціях алкоголю. У деяких містах і областях спиртні напої вже заборонені чи будуть заборонені до продажу. Такі часи, що наш з вами розум і тіло мають бути на 100% у бойовій готовності. Тому піднімемо келихи обов’язково, але потім — і вже за перемогу!

Багатьох хвилюють ціни. Нас теж. Тому що вони мають залишатися на тому ж рівні – нікого з нас війна не робить багатшими. У «Сільпо» діє мораторій на зміну вартості продукції. Ми не приймаємо збільшення ціни від постачальників, і самі не піднімаємо ціни. Гречка от коштує від 24,59 грн. Зауважимо, гречка буває різна – в нас її 25 варіантів – є і дорога органічна. Але вся вона продається за тією ж ціною, як і 5 днів тому.

Ми продовжуємо боротися з дорогами. Шукаємо шляхи сполучення між нашими складами і супермаркетами. Все непросто, але днями і ночами тисячі Перевершників над цим працюють. Знаємо, що особливо відчутна нестача дитячого харчування. Ми з перевірених джерел – тобто від виробників – точно знаємо, що воно їде в Україну. Дуже скоро все налагодиться, тримаймося. Ще в нас прохання до водіїв – ми знаємо, як ви втомлюєтеся в дорозі за десятки годин – та пропускайте, будь ласка, також і фури з продуктами. Бо через затори десятки тисяч людей залишаються без найнеобхіднішого.

Стоїмо. 
І чекаємо весну♡

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням