Бердянськ радує відкриттями – новий супермаркет «Сільпо»
22.09.2017
85432

Бердянськ радує відкриттями – новий супермаркет «Сільпо»

30 вересня – день відкриття четвертого супермаркету «Сільпо» в Бердянську. Ласкаво просимо за адресою вул. Консульська, 75/3, ТЦ «Амстор»!

Подібна до морських просторів – і площа маркету, яка становить 2380,4 м2, а від асортименту, що налічує 18 000 артикулів, розбігаються очі.

З особливим трепетом тут підготували рибний відділ: свіжу рибку за бажанням гостя почистять. Серед охолоджених і морожених позицій на окрему увагу заслуговує Власний імпорт, а за смачним норвезьким оселедчиком ви неодмінно заглянете ще не раз!

Шанувальники пікніків зможуть захопити з собою ковбаски гриль і копчене м'ясо, до них у кошик підійдуть екзотичні овочі та фрукти. Щоб ситно перекусити, замовте ароматну піцу і пікантну шаурму.

Для ласунів працюватиме власний кондитерський цех, в якому виготовлятимуть 65 солодких позицій! Якщо плануєте незабутню вечірку – в «Сільпо» для вас приготують улюблений торт.

Усіх гостей нового супермаркету порадує випічка власної пекарні. До речі, асортимент вперше доповнять подовий хліб і роліні.

Класичні та нові гастрономічні поєднання підготує для гостей Власний імпорт «Сільпо». Варто відзначити крафтове пиво в асортименті і чудові вина з різних куточків світу.

15 кас супермаркету чекають перших гостей. На трьох із них можна придбати тютюнові вироби.

Режим роботи «Сільпо» на вул. Консульській, 75/3 в ТЦ «Амстор» – з 7:00 до 23:00 щодня. Чекаємо вас!

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням