Винагорода
за покупки


Отримуйте від покупок найсолодші враження!
Все дуже просто: спочатку Ви приємно купуєте, а потім отримуєте вигоду від кожної покупки з корисними бонусами і смачними пропозиціями.

 

ВЖЕ 7 МЛН ГОСТЕЙ «СІЛЬПО» ВІДЧУЛИ ЦЕ.
ПРИЄДНУЙТЕСЬ!

 • У ЗАСТОСУНКУ ЗРУЧНІШЕ!


  Встановлюйте застосунок «Сільпо» і легко відстежуйте свої бали за покупки, а ще бонуси, знижки, про які застосунок сам нагадає. Оцінюйте свої персональні пропозиції і сервіс у магазинах – ми прагнемо бути ще кращими для вас.

 • QR-КОД - ЦЕ ВАША КАРТКА


  Скануйте на касі QR-код із застосунку – вмить додаються бали, спрацьовують пропозиції і бонусом можна сплатити за покупку. За кожну 1 гривню, що витратили у «Сільпо» і Le Silpo, на ваш «Власний Рахунок» прилітає від 1 бала.

 • НАСОЛОДЖУЙТЕСЯ БОНУСАМИ


  Оплачуйте бонусом покупки у «Сільпо», Le Silpo або обраний тур у «Сільпо Voyage» протягом року. Очікуйте свій бонус щомісяця.
  100 балів дорівнює 1 гривні бонуса. 

  Офіційні правила

ДБАЙТЕ ПРО ВИНАГОРОДУ


Знаємо – всі ми такі різні, і для кожного винагорода означає щось особливе. Тому даруємо унікальні знижки і ду-у-уже особисті пропозиції
 

РЕЄСТРУЙТЕСЯ, У НАС ЩЕ СТІЛЬКИ ЗАПАСІВ ПЕРСОНАЛЬНОГО ПІДХОДУ!

«Скарбничка»


Набридло, що дрібні гроші розтягують кишені та гаманці, а такий дорогоцінний час витрачаєте на касі, очікуючи решту? Ми подбали про це!

 

Активуйте та відчуйте, як працює ваш надійний помічник!

Колесо Фортуни


Хочете ще більше вигоди від «Власного Рахунку»? Тоді крутіть Колесо Фортуни в мобільному застосунку «Сільпо»!

Тут щодня на вас чекають нові виграші.

 

Перевірте свою удачу прямо зараз!

МОЖЕМО ПЕРЕДБАЧИТИ ВАШІ ЗАПИТАННЯ

 • Це пропозиції з додатковими балами та знижками, які підібрано персонально для вас. Встановлюйте мобільний застосунок «Сільпо» – і перші пропозиції прилетять одразу ж.

 • Коли скануєте QR-код з застосунку, ми розуміємо, кому саме потрібно нарахувати бали за покупку.

 • За кожну витрачену 1 гривню у «Сільпо» і Le Silpo ви отримуєте від 1 бала. Всі бали накопичуються на ваш «Власний Рахунок». Баланс можна перевірити в своєму мобільному застосунку або на персональній сторінці.

 • Накопичуйте понад 1000 балів, і 1 раз на місяць бали будуть перетворюватися на бонус. Щоб точно знати, коли бали стануть бонусом, встановлюйте застосунок «Сільпо». 100 балів = 1 грн бонуса.