Заява «Сільпо» щодо гуманітарної допомоги
31.08.2022
1228

Заява «Сільпо» щодо гуманітарної допомоги

Ми занепокоєні та обурені бездоказовим звинуваченням в бік «Сільпо» від агента НАБУ щодо продажу гуманітарної допомоги у Запорізькій області. Адже ми не продаємо гумдопомогу в «Сільпо», а продаємо лише те, що офіційно закуповуємо за ринковими цінами у постачальників в Україні та за кордоном.

Відповідно, ми звернулися до НАБУ за деталями та роз’ясненнями і готові всіляко сприяти розслідуванню.

Ми повністю згодні, що продаж гумдопомоги є неприпустимим у будь-який час, а тим більше під час повномасштабного вторгнення рф. Тому підтримуємо відкритість і пильність у цій сфері. Наша сила в єднанні, вірі в добро і боротьбі за справедливість на кожному фронті.

За шість місяців з початку великої війни ми домовилися з нашими іноземними партнерами про постачання 1 333,7 тонн гуманітарної допомоги, яку в партнерстві з Мінсоцполітики та благодійним фондом за власний кошт завезли в Україну і роздали безкоштовно Гостям в супермаркетах «Сільпо». Ми знаємо скільки сил і ресурсів забирає пошук та логістика гумвантажів, тому нам особливо болить за необґрунтовані звинувачення.

«Інсторики»: «Сільпо» запускає просвітницько-благодійний проєкт про історичних постатей України
«Інсторики»: «Сільпо» запускає просвітницько-благодійний проєкт про історичних постатей України Мережа супермаркетів «Сільпо» за підтримки компанії Mastercard розпочинає просвітницько-благодійний проєкт «Інсторики». Це яскравий та живий проєкт про історію України, сучасний погляд на діяльність та життєвий шлях 25 видатних історичних постатей.
2202
29.11.2022
Як «Сільпо» повертається у Херсон
Як «Сільпо» повертається у Херсон Сьогодні, 24 листопада, почав працювати «Сільпо» у Херсоні на просп. Будівельників, 27-А.
9970
24.11.2022
50 супермаркетів у мережі «Сільпо» працюють з автономним живленням
50 супермаркетів у мережі «Сільпо» працюють з автономним живленням На сьогодні 50 супермаркетів в мережі «Сільпо» можуть продовжувати працювати під час загальних відключень електроенергії. Бо наше світло завжди з вами, і до того ж деякі супермаркети мають резервне живлення. Станом на зараз наші “світлі” супермаркети є у 23 населених пунктах: 14 у Києві та області, 23 в Одесі та області, по два у Дніпрі та Сумах, а також у Вінниці, Калуші, Коростишеві, Львові, Миколаєві, Харкові й Черкасах. (Повний перелік адрес додаємо)
21961
14.11.2022
«Лавка Традицій» влаштує фермерські маркети одразу у трьох містах України
«Лавка Традицій» влаштує фермерські маркети одразу у трьох містах України «Лавка Традицій» це проєкт підтримки та розвитку малих українських виробників від «Сільпо». Цієї осені одночасно в трьох містах України команда проєкту організовує Базарні дні так називаються дні фермерських ярмарків у «Сільпо» щоб якомога більше людей познайомились і спробували продукти від чесних та завзятих локальних виробників.
35658
26.10.2022
Бортовий журнал «Сільпо», який ми давно хотіли почати, але ніяк не доходили руки
Бортовий журнал «Сільпо», який ми давно хотіли почати, але ніяк не доходили руки Намагаємось допомогти та теж економимо — не вмикаємо вивіски та зовнішнє освітлення та те, що не суттєве для поточної роботи: вентиляція, кондиціонери, телевізори, холодильники з водою і пивом, деяке технологічне обладнання (наприклад, піч для тандиру). Але робимо це обережно, щоб не зашкодити Гостям.
41019
21.10.2022
«Сільпо» відновлює збір відпрацьованих батарейок
«Сільпо» відновлює збір відпрацьованих батарейок Мережа супермаркетів «Сільпо» відновила збір відпрацьованих батарейок для переробки. Ми знаємо, як наші Гості люблять цю екоініціативу. Спільними зусиллями за минулий рік ми зібрали понад 10 тонн батарейок, щоб відправити їх на переробку.
30417
19.10.2022
Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

press@fozzy.ua
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням