28.03.2018
5370

За покупками крізь оптичні ілюзії. Новий «Сільпо» в ТРЦ Smart Plaza

4 квітня о 12:00 для гостей відкриє двері світ ілюзій супермаркету «Сільпо» в ТРЦ Smart Plaza за адресою просп. Перемоги, 26Б.
 
Ні-ні, відкриття супермаркету – це не ілюзія. Оптична ілюзія – черговий творчий задум команди маркетингу «Сільпо». Спіральні візерунки, кола, що обертаються, неймовірні дзеркальні форми і просторові враження, від яких захопить дух. Чи відверне це увагу від покупок? Ні, кожен відділ приваблюватиме по-своєму: кольором, фактурою, наповненням.

Ідучи за ароматом свіжої випічки, будьте обережні – дорогою вас можуть перехопити фантастичні рухомі фігури-ілюзії. А ось запах свіжоспеченої піци – справжнісінький, перед ним уже напевно буде важко встояти.

М'ясний і рибний відділи захоплять кількістю позицій. Тут, крім свіжого м'яса й риби, буде власна коптильня. А ще – відкритий цех, завдяки якому гості зможуть спостерігати за процесом приготування.

До вас несподівано завітали гості, а ви не готові? У нас є суперсила – кулінарія! Головне встигнути, поки все не розберуть. Навіть на побачення готуватися особливо не потрібно – замовте, щоб вам нарізали й почистили фрукти до вина, величезне різноманіття якого буде представлено в алкогольному відділі. Його нескінченний спіральний візерунок просто божевільно затягує. А дорогою до нього варто зупинитися на кілька хвилин, щоб вибрати для себе улюблені оливки з нашого фреш-бару. Загалом, у нас буде все для вдалих романтичних вечорів біля каміна. Якщо хочете, щоб ранок був не менш чудовим, ніж вечір – зайдіть до кавового бутика по запашну каву.

Площа нашої оптичної ілюзії – 1531,2 кв. м, і на ній вас чекатимуть 35 тис. артикулів товарів. Тож час, проведений із користю і задоволенням, вам забезпечено. 

А ось черги на касах – це ілюзія. У нас їх не буде, тому що обслужити вас зможуть 13 кас. І за машину не хвилюйтеся – в ТРЦ Smart Plaza є підземний паркінг.

Чекаємо вас у гості з 08:00 до 23:00 в супермаркеті «Сільпо» за адресою просп. Перемоги 26-Б, ТРЦ Smart Plaza.
І пам'ятайте, справжня гастрономічна насолода – це не ілюзія!

Інформаційна довідка
Торгова мережа «Сільпо» – одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів. «Сільпо» – це магазин самообслуговування, асортимент якого налічує до 35 000 найменувань продуктів харчування і супутніх товарів залежно від величини торгової площі. Мережа пропонує тільки якісні товари власних торгових марок і власного імпорту. Станом на 01.01.2018 торговельна мережа «Сільпо» налічує 238 супермаркетів.

Вам знижка, фермерам – підтримка: «Лавка Традицій» та Mastercard запускають новий проєкт
Вам знижка, фермерам – підтримка: «Лавка Традицій» та Mastercard запускають новий проєкт У лютому проєкт підтримки українських виробників «Лавка Традицій» разом з компанією Mastercard запускають акцію, щоб ваш шопінг у «Сільпо» допомагав українським крафтярам.
6577
31.01.2023
Інопланетне відкриття нового «Сільпо» у Погребах
Інопланетне відкриття нового «Сільпо» у Погребах В с. Погреби Броварського району (Київська обл.) 23 грудня почав працювати новий супермаркет «Сільпо».
494552
23.12.2022
Консерви для ЗСУ, солодощі з Маріуполя та традиції українського чаювання
Консерви для ЗСУ, солодощі з Маріуполя та традиції українського чаювання Восени «Лавка Традицій» і Mastercard запустили проєкт підтримки крафтових виробників, які постраждали від війни «Фудбудуємо майбутнє». Бренди вирішили подбати про тих, чиї потреби добре знають: компанія Mastercard вже багато років підтримує представників МСБ, а «Лавка Традицій» допомагає розвиватися українським гастропідприємцям.
540077
20.12.2022
З надією на повернення Борисполю крил: «Сільпо» відкриває новий супермаркет з літальними апаратами
З надією на повернення Борисполю крил: «Сільпо» відкриває новий супермаркет з літальними апаратами У Борисполі 16 грудня на вул. Київський шлях, 6 відкрився супермаркет «Сільпо», який присвячений гелікоптерам у ретрофутуризмі. Хоча аеропорт у місті нині не працює, «Сільпо» запрошує всіх «політати» у новий магазин.
546427
16.12.2022
«Сільпо» починає співпрацю з Новою поштою і розширює географію доставки
«Сільпо» починає співпрацю з Новою поштою і розширює географію доставки Відтепер, навіть якщо у вашому місті чи селі немає супермаркету «Сільпо» або недоступна планова доставка, ви зможете замовити все необхідне на сайті shop.silpo.ua та забрати замовлення у зручному для вас відділенні Нової пошти.
552039
13.12.2022
«Сільпо» будуть зі світлом навіть у блекаут
«Сільпо» будуть зі світлом навіть у блекаут В «Сільпо» реалізовують масштабну програму підготовки мережі до роботи в автономному режимі. У 95% супермаркетів, а також на всіх складах і власних виробництвах будуть встановлені генератори та супутниковий інтернет.
549394
12.12.2022
Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

press@fozzy.ua
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням