З надією на повернення Борисполю крил: «Сільпо» відкриває новий супермаркет з літальними апаратами
16.12.2022
595142

З надією на повернення Борисполю крил: «Сільпо» відкриває новий супермаркет з літальними апаратами

У Борисполі 16 грудня на вул. Київський шлях, 6 відкрився супермаркет «Сільпо», який присвячений гелікоптерам у ретрофутуризмі. Хоча аеропорт у місті нині не працює, «Сільпо» запрошує всіх «політати» у новий магазин.

Його дизайн присвячено літальним апаратам минулого та майбутнього. Тут вас зустрічає наукова фантастика та вигадані технології, різноманітні гелікоптери, винайдені ще у 20-х роках минулого століття, тут майбутнє зустрічається з надприродним розумом і незвичними об’єктами. Ретрофутуризм у дії, так би мовити.

Цей супермаркет почав проєктуватися та отримав своє дизайнерське вбрання ще до початку повномасштабного вторгнення. Відкриття ж було заплановане на травень 2022 року, та повномасштабне вторгнення рф стало на заваді.

«Сільпо» відкриває цей магазин у Борисполі всупереч непередбачуваним обставинам, на зло ворожим атакам на енергоінфраструктуру та постійним відключенням світла. Магазин завбачливо обладнаний дизельним генератором і невдовзі у ньому буде встановлено старлінк для безперебійності інтернет-зв’язку.

У новому «Сільпо» площею 1600 кв. м на вас завжди чекатимуть: свіжа випічка від «Крафтярів», гаряча свіжоспечена піца, м'ясо на грилі, риба гарячого копчення, страви з кулінарії та крафтові продукти «Лавки Традицій». 

Все, що ваша душа забажає з асортименту «Сільпо» можна замовити доставкою прямісінько до вас додому на shop.silpo.ua.  Наявність автономного живлення у магазині гарантує, що ваше замовлення буде зібрано вчасно і доставлене у вказаний часовий проміжок.

 Розрахуватися за смаколики можна на 11 класичних касах та 6 самокасах.

Вам знижка, фермерам – підтримка: «Лавка Традицій» та Mastercard запускають новий проєкт
Вам знижка, фермерам – підтримка: «Лавка Традицій» та Mastercard запускають новий проєкт У лютому проєкт підтримки українських виробників «Лавка Традицій» разом з компанією Mastercard запускають акцію, щоб ваш шопінг у «Сільпо» допомагав українським крафтярам.
56650
31.01.2023
Інопланетне відкриття нового «Сільпо» у Погребах
Інопланетне відкриття нового «Сільпо» у Погребах В с. Погреби Броварського району (Київська обл.) 23 грудня почав працювати новий супермаркет «Сільпо».
543304
23.12.2022
Консерви для ЗСУ, солодощі з Маріуполя та традиції українського чаювання
Консерви для ЗСУ, солодощі з Маріуполя та традиції українського чаювання Восени «Лавка Традицій» і Mastercard запустили проєкт підтримки крафтових виробників, які постраждали від війни «Фудбудуємо майбутнє». Бренди вирішили подбати про тих, чиї потреби добре знають: компанія Mastercard вже багато років підтримує представників МСБ, а «Лавка Традицій» допомагає розвиватися українським гастропідприємцям.
588871
20.12.2022
З надією на повернення Борисполю крил: «Сільпо» відкриває новий супермаркет з літальними апаратами
З надією на повернення Борисполю крил: «Сільпо» відкриває новий супермаркет з літальними апаратами У Борисполі 16 грудня на вул. Київський шлях, 6 відкрився супермаркет «Сільпо», який присвячений гелікоптерам у ретрофутуризмі. Хоча аеропорт у місті нині не працює, «Сільпо» запрошує всіх «політати» у новий магазин.
595143
16.12.2022
«Сільпо» починає співпрацю з Новою поштою і розширює географію доставки
«Сільпо» починає співпрацю з Новою поштою і розширює географію доставки Відтепер, навіть якщо у вашому місті чи селі немає супермаркету «Сільпо» або недоступна планова доставка, ви зможете замовити все необхідне на сайті shop.silpo.ua та забрати замовлення у зручному для вас відділенні Нової пошти.
600774
13.12.2022
«Сільпо» будуть зі світлом навіть у блекаут
«Сільпо» будуть зі світлом навіть у блекаут В «Сільпо» реалізовують масштабну програму підготовки мережі до роботи в автономному режимі. У 95% супермаркетів, а також на всіх складах і власних виробництвах будуть встановлені генератори та супутниковий інтернет.
555450
12.12.2022
Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

press@fozzy.ua
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням