03.09.2019
3977

З чистої сторінки: новий «Сільпо» у Дніпрі

Іноді нове – це добре забуте старе. Саме тому новий «Сільпо», розміщений в історичній будівлі, де колись була друкарня, ми оформили у стилі книжкової майстерні. Нову сторінку старої книги розпочнемо писати вже 6 вересня о 12:00 у Дніпрі за адресою вул. Фабра, 7.

У магазині площею 921 квадратний метр ви знайдете таке, чого не друкують на сторінках найвишуканіших гастрономічних журналів. А саме: духмяну випічку наших вправних крафтярів, свіже м’ясо та делікатесні стейки тривалої витримки, ніжний фарш і ароматний шашлик, делікатесну морську й річкову рибу, яку почистять за вашим бажанням, та червоний і чорний кав’яр. Крім того, вас здивує широкий асортимент продукції від «Лавки традицій», страви з гриля на дровах та піца, яку можна буде замовити навіть телефоном. І не забувайте про десерт: Власна кондитерська готує для вас різноманіття солодощів та шоколад власного виробництва.
Усі виробничі цехи будуть відкритими, тож Гості зможуть на власні очі спостерігати за тим, як готують їхні улюблені смаколики.

Друкарня завжди відбивала ритм книжкової музики, тож ми вирішили, що не зайве додати до неї музики справжньої. Тому в залі магазину стоятиме піаніно, і ми навіть дозволимо вам зіграти на ньому, якщо дуже кортітиме.
Тож чекаємо вас у нашій друкарні щодня з 8:00 до 23:00.

Інформаційна довідка

Торгова мережа «Сільпо» – одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів. «Сільпо» – це магазин самообслуговування, асортимент якого налічує до 35 000 найменувань продуктів харчування й супутніх товарів залежно від розміру торгової площі. Мережа пропонує тільки якісні товари власних торгових марок і власного імпорту. Станом на 01.09.2019 торговельна мережа «Сільпо» налічує 242 супермаркети.

Вам знижка, фермерам – підтримка: «Лавка Традицій» та Mastercard запускають новий проєкт
Вам знижка, фермерам – підтримка: «Лавка Традицій» та Mastercard запускають новий проєкт У лютому проєкт підтримки українських виробників «Лавка Традицій» разом з компанією Mastercard запускають акцію, щоб ваш шопінг у «Сільпо» допомагав українським крафтярам.
6631
31.01.2023
Інопланетне відкриття нового «Сільпо» у Погребах
Інопланетне відкриття нового «Сільпо» у Погребах В с. Погреби Броварського району (Київська обл.) 23 грудня почав працювати новий супермаркет «Сільпо».
494607
23.12.2022
Консерви для ЗСУ, солодощі з Маріуполя та традиції українського чаювання
Консерви для ЗСУ, солодощі з Маріуполя та традиції українського чаювання Восени «Лавка Традицій» і Mastercard запустили проєкт підтримки крафтових виробників, які постраждали від війни «Фудбудуємо майбутнє». Бренди вирішили подбати про тих, чиї потреби добре знають: компанія Mastercard вже багато років підтримує представників МСБ, а «Лавка Традицій» допомагає розвиватися українським гастропідприємцям.
540131
20.12.2022
З надією на повернення Борисполю крил: «Сільпо» відкриває новий супермаркет з літальними апаратами
З надією на повернення Борисполю крил: «Сільпо» відкриває новий супермаркет з літальними апаратами У Борисполі 16 грудня на вул. Київський шлях, 6 відкрився супермаркет «Сільпо», який присвячений гелікоптерам у ретрофутуризмі. Хоча аеропорт у місті нині не працює, «Сільпо» запрошує всіх «політати» у новий магазин.
546481
16.12.2022
«Сільпо» починає співпрацю з Новою поштою і розширює географію доставки
«Сільпо» починає співпрацю з Новою поштою і розширює географію доставки Відтепер, навіть якщо у вашому місті чи селі немає супермаркету «Сільпо» або недоступна планова доставка, ви зможете замовити все необхідне на сайті shop.silpo.ua та забрати замовлення у зручному для вас відділенні Нової пошти.
552093
13.12.2022
«Сільпо» будуть зі світлом навіть у блекаут
«Сільпо» будуть зі світлом навіть у блекаут В «Сільпо» реалізовують масштабну програму підготовки мережі до роботи в автономному режимі. У 95% супермаркетів, а також на всіх складах і власних виробництвах будуть встановлені генератори та супутниковий інтернет.
549411
12.12.2022
Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

press@fozzy.ua
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням