Виноградісне відкриття «Сільпо» у Полтаві
21.11.2021
1194

Виноградісне відкриття «Сільпо» у Полтаві

У Полтаві, в ТРЦ «Конкорд» за адресою: вул. Європейська, 60а, 21 листопада відкрився новий дизайнерський супермаркет «Сільпо», присвячений темі винограду. Це другий дизайнерський супермаркет мережі у місті, всього їх у Полтаві вже п'ять.

Назва торгового центру «Конкорд», в якому відкрито супермаркет, є однойменною назвою одного з поширених в Україні сортів винограду. Тому в інтер’єрі магазину дизайнери «Сільпо» використали «виноградісні» мотиви. На вході Гостей зустрічає виноградна лоза, яка йде до фризу, і багато різних об'ємних виноградинок на стіні. У залі в спеціальних діжках виграє червоне, біле й рожеве вино, а у відділі овочів та фруктів під стелею розміщено чотири світлових кола, присвячених різним сортам винограду. На шпалерах та колонах зображено декоративний дівочий виноград для створення враження тіні й живоплоту.

У магазині площею 800 квадратних метрів ви знайдете весь спектр смаків для ваших дегустацій. Тут крутиться гриль, подають страви з печі та лунає музика для розслабленого настрою і шопінгу. Новий «Сільпо» пропонує товари власного імпорту. Кулінарний відділ супермаркету, крім звичної української домашньої кухні, обіцяє щодня дивувати вас мозаїкою справжньої італійської піци. А ще в магазині є прогресивно-екологічне нововведення ― електронні цінники, що дають змогу скоротити витрати паперу й до того ж оперативно оновлювати ціни на товари.

В інфраструктурі супермаркету для швидкого обслуговування Гостей обладнано три каси та п’ять самокас. Чекаємо на вас щодня з 8:00 до 22:00.

 

«Сільпо» — одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів України, заснована в 1998 році. Станом на листопад 2021-го нараховує понад 320 супермаркетів, зокрема 4 делікатес-маркети Le Silpo. Входить до однієї з найбільших торгово-промислових груп України Fozzy Group.

«Cільпо» — один із небагатьох у світі великих мережевих продуктових ритейлерів, який створює індивідуальний тематичний дизайн для кожного магазину. Нині в мережі вже понад 90 тематичних дизайнерських супермаркетів і 4 делікатес-маркети Le Silpo, кожен з яких має власну концепцію. Тематичну атмосферу «Сільпо» створює і для своїх співробітників — кімнати для персоналу також відповідають оформленню магазинів. У мережі є супермаркети в стилі всесвіт Мавки, музичний, ямайський, муркотиковий та інші. Команда «Сільпо» також отримує натхнення з картин Ван Гога, культових хітів рок-музики, азіатської культури, історії Подолу тощо. П’ятий рік поспіль супермаркети мережі входять у Europe’s Finest Store — перелік найкращих інноваційних дизайнів європейських магазинів за версією European Supermarket Magazine. У 2021 році до переліку потрапили три «Cільпо»: за мотивами «Маленького принца», у стилі Америки 50-х, присвячений дайнерам, і «Cільпо» Re Cycling — магазин, який побудовано за «зеленими» технологіями та присвячено дбайливому ставленню до планети.

Вам знижка, фермерам – підтримка: «Лавка Традицій» та Mastercard запускають новий проєкт
Вам знижка, фермерам – підтримка: «Лавка Традицій» та Mastercard запускають новий проєкт У лютому проєкт підтримки українських виробників «Лавка Традицій» разом з компанією Mastercard запускають акцію, щоб ваш шопінг у «Сільпо» допомагав українським крафтярам.
74716
31.01.2023
Інопланетне відкриття нового «Сільпо» у Погребах
Інопланетне відкриття нового «Сільпо» у Погребах В с. Погреби Броварського району (Київська обл.) 23 грудня почав працювати новий супермаркет «Сільпо».
561168
23.12.2022
Консерви для ЗСУ, солодощі з Маріуполя та традиції українського чаювання
Консерви для ЗСУ, солодощі з Маріуполя та традиції українського чаювання Восени «Лавка Традицій» і Mastercard запустили проєкт підтримки крафтових виробників, які постраждали від війни «Фудбудуємо майбутнє». Бренди вирішили подбати про тих, чиї потреби добре знають: компанія Mastercard вже багато років підтримує представників МСБ, а «Лавка Традицій» допомагає розвиватися українським гастропідприємцям.
606744
20.12.2022
З надією на повернення Борисполю крил: «Сільпо» відкриває новий супермаркет з літальними апаратами
З надією на повернення Борисполю крил: «Сільпо» відкриває новий супермаркет з літальними апаратами У Борисполі 16 грудня на вул. Київський шлях, 6 відкрився супермаркет «Сільпо», який присвячений гелікоптерам у ретрофутуризмі. Хоча аеропорт у місті нині не працює, «Сільпо» запрошує всіх «політати» у новий магазин.
612986
16.12.2022
«Сільпо» починає співпрацю з Новою поштою і розширює географію доставки
«Сільпо» починає співпрацю з Новою поштою і розширює географію доставки Відтепер, навіть якщо у вашому місті чи селі немає супермаркету «Сільпо» або недоступна планова доставка, ви зможете замовити все необхідне на сайті shop.silpo.ua та забрати замовлення у зручному для вас відділенні Нової пошти.
618626
13.12.2022
«Сільпо» будуть зі світлом навіть у блекаут
«Сільпо» будуть зі світлом навіть у блекаут В «Сільпо» реалізовують масштабну програму підготовки мережі до роботи в автономному режимі. У 95% супермаркетів, а також на всіх складах і власних виробництвах будуть встановлені генератори та супутниковий інтернет.
557517
12.12.2022
Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

press@fozzy.ua
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням