Відкрили «Сільпо» у Львові
19.05.2022
1042

Відкрили «Сільпо» у Львові

У Львові почав працювати новий супермаркет «Сільпо» за адресою: вул. Стрийська, 45.

Відкриття магазину планувалося ще до початку повномасштабної війни в Україні. З грудня до лютого ми інвестували у створення затишного місця у Львові, де наші Гості зможуть купувати якісні та смачні продукти в приємній атмосфері. Вкладали свою любов і готові були ось-ось зустрітися. Проте війна внесла корективи у наші плани. Зустріч довелося відкласти, але не скасувати.

Нарешті ми відкрилися! І з 8:00 до 22:00 радо зустрічаємо Гостей у Львові на Стрийській.

Тут пекарі «Сільпо» щодня виготовляють запашну випічку, піцайоло чаклує над ароматною піцою, кулінари готують страви для сніданку, обіду та вечері. А ідеальним доповненням до тістечок Власної кондитерської стане кава із кав’ярні Feeltrd, яка відкрилася разом із «Сільпо». Крім того, розслабитися під час шопінгу допоможуть буддистські символи та обереги, які ми додали до інтер’єру.

У супермаркеті площею 1400 кв м працює 6 звичайних кас, 6 самокас та 2 – тютюнові. Також можна замовити доставку продуктів додому або їх самовивіз із супермаркету. Цей магазин став 19-м у мережі «Сільпо» у Львові.

Вам знижка, фермерам – підтримка: «Лавка Традицій» та Mastercard запускають новий проєкт
Вам знижка, фермерам – підтримка: «Лавка Традицій» та Mastercard запускають новий проєкт У лютому проєкт підтримки українських виробників «Лавка Традицій» разом з компанією Mastercard запускають акцію, щоб ваш шопінг у «Сільпо» допомагав українським крафтярам.
6687
31.01.2023
Інопланетне відкриття нового «Сільпо» у Погребах
Інопланетне відкриття нового «Сільпо» у Погребах В с. Погреби Броварського району (Київська обл.) 23 грудня почав працювати новий супермаркет «Сільпо».
494663
23.12.2022
Консерви для ЗСУ, солодощі з Маріуполя та традиції українського чаювання
Консерви для ЗСУ, солодощі з Маріуполя та традиції українського чаювання Восени «Лавка Традицій» і Mastercard запустили проєкт підтримки крафтових виробників, які постраждали від війни «Фудбудуємо майбутнє». Бренди вирішили подбати про тих, чиї потреби добре знають: компанія Mastercard вже багато років підтримує представників МСБ, а «Лавка Традицій» допомагає розвиватися українським гастропідприємцям.
540187
20.12.2022
З надією на повернення Борисполю крил: «Сільпо» відкриває новий супермаркет з літальними апаратами
З надією на повернення Борисполю крил: «Сільпо» відкриває новий супермаркет з літальними апаратами У Борисполі 16 грудня на вул. Київський шлях, 6 відкрився супермаркет «Сільпо», який присвячений гелікоптерам у ретрофутуризмі. Хоча аеропорт у місті нині не працює, «Сільпо» запрошує всіх «політати» у новий магазин.
546537
16.12.2022
«Сільпо» починає співпрацю з Новою поштою і розширює географію доставки
«Сільпо» починає співпрацю з Новою поштою і розширює географію доставки Відтепер, навіть якщо у вашому місті чи селі немає супермаркету «Сільпо» або недоступна планова доставка, ви зможете замовити все необхідне на сайті shop.silpo.ua та забрати замовлення у зручному для вас відділенні Нової пошти.
552149
13.12.2022
«Сільпо» будуть зі світлом навіть у блекаут
«Сільпо» будуть зі світлом навіть у блекаут В «Сільпо» реалізовують масштабну програму підготовки мережі до роботи в автономному режимі. У 95% супермаркетів, а також на всіх складах і власних виробництвах будуть встановлені генератори та супутниковий інтернет.
549428
12.12.2022
Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

press@fozzy.ua
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням