01.11.2019
4814

У Вінниці відкрився супермаркет «Сільпо», присвячений історії повітроплавання

Ви завжди подумки прагнули літати? В оновленому супермаркеті «Сільпо» у Вінниці ми зібрали  історії піонерів повітряного плавання, чиї імена не були забуті історією. Знайдіть у відділі «Лавка традицій» механічного птаха з великими крилами – орнітоптера, якого придумав Леонардо да Вінчі, щоб спробувати підняти людину в небо. В овочевому вас зустрінуть аеростати – літальні апарати, завдяки яким людина вперше піднялася в повітря. 

До речі, повітряні кулі та дирижаблі – теж аеростати. Показуючи їх дітям, можна розповісти і про фізику, що вони легші за повітря та діють на основі закону Архімеда. Прогуляйтеся серед рядів «Сільпо» і знайдіть усі моделі літаків братів Вілбура та Орвілла Райтів, великих винахідників, конструкторів і творців першого в світі літака. Креслення апаратів, зокрема Леонардо да Вінчі, старі фотографії перших спроб польотів на стінах магазинів – це хороший приклад для наслідування, як потрібно не здаватися і йти до своєї мрії. І не забудьте про пропелери – великі повітряні гвинти, без яких ми навряд чи розсікали б небо на великих літальних машинах.

Оновлений супермаркет площею 1251 кв. міститься в самому центрі Вінниці в ТРЦ Sky Park за адресою вул. Миколи Оводова, 51. Для своїх гостей ми облаштували наші особливі концептуальні зони: «Лавку традицій», яка збирає продукцію невеликих українських виробників, власну пекарню з продукцією «Крафтярів», кавовий бутик з кавою власного обсмажування та баристою, «Квіткову майстерню» з персональним флористом, рибну та м'ясну коптильні, зону з піцерією, яку готують на місці та яку можна забрати з собою, шоколадну лавку Власної кондитерської, зону хамонів, які наріже професійний кортадор. А на виході з супермаркету є також сім самокас, якщо ви хочете самостійно просканувати весь кошик із покупками.

П'ять років тому «Сільпо» почав розробляти власний авторський дизайн для окремих супермаркетів, а в 2018 році поширив експеримент на всю мережу. Тепер кожен новий супермаркет «Сільпо» має індивідуальне оформлення, крім того, діє програма оновлення дизайну й концепції вже наявних магазинів. У мережі є супермаркети в таких стилях: Ван Гог, музичний, стародавня друкарня, яхт-клуб або морський порт, азіатська культура, Дикий Захід, є магазин з написами клінгонською мовою (вигаданою мовою серіалу «Зоряний шлях») тощо. Нині «Cільпо» – один із небагатьох у світі великих мережевих продуктових ритейлерів, який створює індивідуальний дизайн кожного магазину.

«Сільпо» — одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів України з асортиментом близько 76 000 найменувань продуктів харчування і супутніх товарів, а також товарами власних торгових марок і власного імпорту. У компанії діє проєкт підтримки та розвитку малих українських виробників «Лавка Традицій™», продукцію яких можна придбати в «Сільпо» і делікатес-маркетах Le Silpo. Станом на 01.11.2019 торговельна мережа нараховує 248 супермаркетів.
 

Вам знижка, фермерам – підтримка: «Лавка Традицій» та Mastercard запускають новий проєкт
Вам знижка, фермерам – підтримка: «Лавка Традицій» та Mastercard запускають новий проєкт У лютому проєкт підтримки українських виробників «Лавка Традицій» разом з компанією Mastercard запускають акцію, щоб ваш шопінг у «Сільпо» допомагав українським крафтярам.
6830
31.01.2023
Інопланетне відкриття нового «Сільпо» у Погребах
Інопланетне відкриття нового «Сільпо» у Погребах В с. Погреби Броварського району (Київська обл.) 23 грудня почав працювати новий супермаркет «Сільпо».
494806
23.12.2022
Консерви для ЗСУ, солодощі з Маріуполя та традиції українського чаювання
Консерви для ЗСУ, солодощі з Маріуполя та традиції українського чаювання Восени «Лавка Традицій» і Mastercard запустили проєкт підтримки крафтових виробників, які постраждали від війни «Фудбудуємо майбутнє». Бренди вирішили подбати про тих, чиї потреби добре знають: компанія Mastercard вже багато років підтримує представників МСБ, а «Лавка Традицій» допомагає розвиватися українським гастропідприємцям.
540330
20.12.2022
З надією на повернення Борисполю крил: «Сільпо» відкриває новий супермаркет з літальними апаратами
З надією на повернення Борисполю крил: «Сільпо» відкриває новий супермаркет з літальними апаратами У Борисполі 16 грудня на вул. Київський шлях, 6 відкрився супермаркет «Сільпо», який присвячений гелікоптерам у ретрофутуризмі. Хоча аеропорт у місті нині не працює, «Сільпо» запрошує всіх «політати» у новий магазин.
546680
16.12.2022
«Сільпо» починає співпрацю з Новою поштою і розширює географію доставки
«Сільпо» починає співпрацю з Новою поштою і розширює географію доставки Відтепер, навіть якщо у вашому місті чи селі немає супермаркету «Сільпо» або недоступна планова доставка, ви зможете замовити все необхідне на сайті shop.silpo.ua та забрати замовлення у зручному для вас відділенні Нової пошти.
552292
13.12.2022
«Сільпо» будуть зі світлом навіть у блекаут
«Сільпо» будуть зі світлом навіть у блекаут В «Сільпо» реалізовують масштабну програму підготовки мережі до роботи в автономному режимі. У 95% супермаркетів, а також на всіх складах і власних виробництвах будуть встановлені генератори та супутниковий інтернет.
549482
12.12.2022
Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

press@fozzy.ua
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням