Три супермаркети «Сільпо» вшосте потрапили до переліку найкращих магазинів Європи
19.07.2022
493

Три супермаркети «Сільпо» вшосте потрапили до переліку найкращих магазинів Європи

Профільний журнал про роздрібну торгівлю European Supermarket Magazine (ESM) щороку складає список Europe’s Finest Store. Видання обирає найбільш вражаючі інноваційні дизайнерські концепції магазинів, які були відкриті або оновлені на європейському ринку ритейлу.

У 2022 році редакція ESM усього обрала 32 найкращих магазини з 15 країн Європи, а «Сільпо» знову став єдиним українським ритейлером, магазини якого потрапили до списку найінноваційніших. Окрім України, у цьогорічному журналі представлені супермаркети з Австрії, Німеччини, Данії, Португалії, Швейцарії, Нідерландів, Франції, Бельгії, Італії, Болгарії, Словенії, Фінляндії, Ірландії та Польщі.

До Europe’s Finest Store 2022 потрапили такі три супермаркети «Сільпо»:

  • «Сільпо» у стилі Дизельпанк, відкритий у травні 2021 року у Харкові

Дизельпанковий «Сільпо» ― це 2700 м2 естетики наукової фантастики та простір з фантастичними продуктами. Магазин був нещодавно пошкоджений російським ракетним ударом по торговому центру, в якому розташований супермаркет, але пізніше був відновлений та відкритий для Гостей.

  • «Сільпо» за мотивами театру Кабукі, відкритий у серпні 2021 року в Умані

У магазині відтворено антураж традиційного японського театру із притаманною йому експресією та символічністю. Екзотичні костюми, складний грим, витончена мова поз, чарівна мелодекламація, характер танцю та розкішні декорації Кабукі неможливо сплутати ні з чим іншим.

  • «Сільпо» присвячений Бразилії, відкритий у листопаді 2021 року в Києві

У найбільшому магазині мережі «Сільпо» відтворює подорож до Бразилії. Дикі Амазонські джунглі та святковий Ріо-де-Жанейро. Сонячна Копакабана та хвилюючий футбольний стадіон, непересічні фавели та помпезний акведук Каріока. Світлину з цим супермаркетом ESM розмістив на обкладинці цьогорічного журналу.

«Сільпо» з 2017 року представляє Україну на європейській мапі інноваційних дизайнерських ритейл-концепцій Європи. Мережа супермаркетів прагне дарувати своїм Гостям якісний асортимент, а також радість та приємні емоції під час відвідування магазинів. Тому кожний супермаркет ― це нова цікава концепція та історія.

European Supermarket Magazine включає «Сільпо» у Europe’s Finest Store вже шостий рік поспіль:

  • У 2021 році до рейтингу увійшли: «Сільпо» за мотивами «Маленького принца» (с.Щасливе, Київська обл.), «Сільпо» у стилі Америки 50-х, присвячений дайнерам (Одеса) та «Cільпо» ReCycling (с. Софіївська Борщагівка, Київська обл.);
  • У 2020 році до рейтингу увійшли: «Сільпо» у стилі Ван Гог (Київ), «Сільпо» у стилі світ Мавки (Київ),  Муркотиковий «Сільпо» (Київ)
  • У 2019 році до рейтингу увійшли: «Сільпо» у стилі стімпанк (Вишгород), «Сільпо» в стилі Дикий Захід (с.Стоянка, Київська область) та «Сільпо» в стилі космос (Харків).
  • У 2018 році ESM відзначив Le Silpo в Одесі.
  • У 2017 році до рейтингу увійшли: «Сільпо» у стилі Ямайка (Бровари, Київська обл.), «Сільпо» ― Аліса у Дивокраї (Львів) та «Сільпо» у стилі лофт-панк (Київ).

«Cільпо» — один із небагатьох у світі великих мережевих продуктових ритейлерів, який створює індивідуальний тематичний дизайн для кожного магазину. Нині в мережі понад 100 тематичних дизайнерських супермаркетів і 4 делікатес-маркети Le Silpo, кожен з яких має власний дизайн.

Сторінки цьогорічного випуску Europe’s Finest Store за посиланням.

Фото магазинів, які увійшли до цьогорічного Europe’s Finest Store доступні за посиланням.

«Інсторики»: «Сільпо» запускає просвітницько-благодійний проєкт про історичних постатей України
«Інсторики»: «Сільпо» запускає просвітницько-благодійний проєкт про історичних постатей України Мережа супермаркетів «Сільпо» за підтримки компанії Mastercard розпочинає просвітницько-благодійний проєкт «Інсторики». Це яскравий та живий проєкт про історію України, сучасний погляд на діяльність та життєвий шлях 25 видатних історичних постатей.
2206
29.11.2022
Як «Сільпо» повертається у Херсон
Як «Сільпо» повертається у Херсон Сьогодні, 24 листопада, почав працювати «Сільпо» у Херсоні на просп. Будівельників, 27-А.
9974
24.11.2022
50 супермаркетів у мережі «Сільпо» працюють з автономним живленням
50 супермаркетів у мережі «Сільпо» працюють з автономним живленням На сьогодні 50 супермаркетів в мережі «Сільпо» можуть продовжувати працювати під час загальних відключень електроенергії. Бо наше світло завжди з вами, і до того ж деякі супермаркети мають резервне живлення. Станом на зараз наші “світлі” супермаркети є у 23 населених пунктах: 14 у Києві та області, 23 в Одесі та області, по два у Дніпрі та Сумах, а також у Вінниці, Калуші, Коростишеві, Львові, Миколаєві, Харкові й Черкасах. (Повний перелік адрес додаємо)
21965
14.11.2022
«Лавка Традицій» влаштує фермерські маркети одразу у трьох містах України
«Лавка Традицій» влаштує фермерські маркети одразу у трьох містах України «Лавка Традицій» це проєкт підтримки та розвитку малих українських виробників від «Сільпо». Цієї осені одночасно в трьох містах України команда проєкту організовує Базарні дні так називаються дні фермерських ярмарків у «Сільпо» щоб якомога більше людей познайомились і спробували продукти від чесних та завзятих локальних виробників.
35662
26.10.2022
Бортовий журнал «Сільпо», який ми давно хотіли почати, але ніяк не доходили руки
Бортовий журнал «Сільпо», який ми давно хотіли почати, але ніяк не доходили руки Намагаємось допомогти та теж економимо — не вмикаємо вивіски та зовнішнє освітлення та те, що не суттєве для поточної роботи: вентиляція, кондиціонери, телевізори, холодильники з водою і пивом, деяке технологічне обладнання (наприклад, піч для тандиру). Але робимо це обережно, щоб не зашкодити Гостям.
41023
21.10.2022
«Сільпо» відновлює збір відпрацьованих батарейок
«Сільпо» відновлює збір відпрацьованих батарейок Мережа супермаркетів «Сільпо» відновила збір відпрацьованих батарейок для переробки. Ми знаємо, як наші Гості люблять цю екоініціативу. Спільними зусиллями за минулий рік ми зібрали понад 10 тонн батарейок, щоб відправити їх на переробку.
30421
19.10.2022
Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

press@fozzy.ua
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням