14.05.2019
2036

Термінова телеграма: у Віті-Поштовій відкривається новий «Сільпо»

Чи давно ви отримували справжнього листа? Не електронне повідомлення, а паперовий конверт із маркою та текстом усередині, написаним від руки. Давно, чи не так? Ми теж, а тому вирішили створити власний поштамт у новому «Сільпо», яке відкриється 16 травня о 12:00 в селі Віта-Поштова.

На 900 квадратних метрах нового відділення ви знайдете всі необхідні товари, які ми доправимо для вас наземною, морською чи авіапоштою. На вас чекатимуть апетитна солона й копчена риба, свіже м’ясо, запашний хліб із печі, велике різноманіття готових страв від кулінарії та делікатеси з гриля. А якщо лист чи телеграма затримаються – зможете зачекати на них у кафе з чашкою кави, хот-догом або піцою. 

Вас дуже схвилював лист? Не переймайтеся, адже на території поштамту буде аптека, в якій завжди знайдеться заспокійливе.

Безсумнівно, поштовий транспорт потребує стоянки, і вона в нас буде. До того ж нею цілком безкоштовно зможуть користуватися всі наші гості.

Звісно, великий асортимент товарів спокушатиме багатьох, але не хвилюйтеся – обійдеться без черг. До ваших послуг буде 6 звичайних та 5 самокас, які не припинятимуть роботу навіть на обідню перерву.

Наш поштамт працюватиме щодня з 8:00 до 22:00 в селі Віта-Поштова на вулиці Звенигородська, 200д.

Інформаційна довідка
Торгова мережа «Сільпо» – одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів. «Сільпо» – це магазин самообслуговування, асортимент якого налічує до 35 000 найменувань продуктів харчування й супутніх товарів залежно від розміру торгової площі. Мережа пропонує тільки якісні товари власних торгових марок і власного імпорту. Станом на 01.05.2019 торговельна мережа «Сільпо» налічує 243 супермаркети.

 

Вам знижка, фермерам – підтримка: «Лавка Традицій» та Mastercard запускають новий проєкт
Вам знижка, фермерам – підтримка: «Лавка Традицій» та Mastercard запускають новий проєкт У лютому проєкт підтримки українських виробників «Лавка Традицій» разом з компанією Mastercard запускають акцію, щоб ваш шопінг у «Сільпо» допомагав українським крафтярам.
6814
31.01.2023
Інопланетне відкриття нового «Сільпо» у Погребах
Інопланетне відкриття нового «Сільпо» у Погребах В с. Погреби Броварського району (Київська обл.) 23 грудня почав працювати новий супермаркет «Сільпо».
494790
23.12.2022
Консерви для ЗСУ, солодощі з Маріуполя та традиції українського чаювання
Консерви для ЗСУ, солодощі з Маріуполя та традиції українського чаювання Восени «Лавка Традицій» і Mastercard запустили проєкт підтримки крафтових виробників, які постраждали від війни «Фудбудуємо майбутнє». Бренди вирішили подбати про тих, чиї потреби добре знають: компанія Mastercard вже багато років підтримує представників МСБ, а «Лавка Традицій» допомагає розвиватися українським гастропідприємцям.
540314
20.12.2022
З надією на повернення Борисполю крил: «Сільпо» відкриває новий супермаркет з літальними апаратами
З надією на повернення Борисполю крил: «Сільпо» відкриває новий супермаркет з літальними апаратами У Борисполі 16 грудня на вул. Київський шлях, 6 відкрився супермаркет «Сільпо», який присвячений гелікоптерам у ретрофутуризмі. Хоча аеропорт у місті нині не працює, «Сільпо» запрошує всіх «політати» у новий магазин.
546664
16.12.2022
«Сільпо» починає співпрацю з Новою поштою і розширює географію доставки
«Сільпо» починає співпрацю з Новою поштою і розширює географію доставки Відтепер, навіть якщо у вашому місті чи селі немає супермаркету «Сільпо» або недоступна планова доставка, ви зможете замовити все необхідне на сайті shop.silpo.ua та забрати замовлення у зручному для вас відділенні Нової пошти.
552276
13.12.2022
«Сільпо» будуть зі світлом навіть у блекаут
«Сільпо» будуть зі світлом навіть у блекаут В «Сільпо» реалізовують масштабну програму підготовки мережі до роботи в автономному режимі. У 95% супермаркетів, а також на всіх складах і власних виробництвах будуть встановлені генератори та супутниковий інтернет.
549474
12.12.2022
Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

press@fozzy.ua
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням