06.08.2019
1350

Свистати усіх нагору! Новий «Сільпо» на Дніпровській набережній

До уваги всіх, хто мріє про романтичну подорож на яхті! Новий «Сільпо» у стилі яхт-клубу відкривається 8 серпня о 12:00 за координатами: 50°24ʹ23ʺ північної широти та 30°36ʹ33ʺ східної довготи, або за адресою Дніпровська набережна, 12, якщо ви звикли до сухопутних шляхів.

Не хвилюйтеся, морська хвороба вам не загрожує. Натомість, будьте готові відшукати справжні скарби з усіх куточків світу.

У супермаркеті площею 3000 квадратних метрів ви знайдете відділ гастрономії з власною сироварнею, хліб та піцу з дров’яної печі, кулінарію, дегустаційну зону для сомельє та квітковий бутик.

Звісно, не обійдеться без м’яса та риби від власної коптильні, делікатесної яловичини, яка дозріває у спеціальних камерах, та, звісно ж, устриць й омарів.

Тут працюватимуть 14 звичайних кас та 5 самокас для самообслуговування, 4 каси ресторанів і по одній касі кулінарії та квіткового бутику. І, звісно ж, 3 тютюнові крамниці, аби кожен капітан мав, чим забити свою улюблену люльку.

Двері нашого яхтового… перепрошуємо – гастрономічного клубу будуть відчинені щодня, з 8:00 до 23:00.

Інформаційна довідка

Торгова мережа «Сільпо» – одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів. «Сільпо» – це магазин самообслуговування, асортимент якого налічує до 35 000 найменувань продуктів харчування й супутніх товарів залежно від розміру торгової площі. Мережа пропонує тільки якісні товари власних торгових марок і власного імпорту. Станом на 01.08.2019 торговельна мережа «Сільпо» налічує 242 супермаркети.

Вам знижка, фермерам – підтримка: «Лавка Традицій» та Mastercard запускають новий проєкт
Вам знижка, фермерам – підтримка: «Лавка Традицій» та Mastercard запускають новий проєкт У лютому проєкт підтримки українських виробників «Лавка Традицій» разом з компанією Mastercard запускають акцію, щоб ваш шопінг у «Сільпо» допомагав українським крафтярам.
5872
31.01.2023
Інопланетне відкриття нового «Сільпо» у Погребах
Інопланетне відкриття нового «Сільпо» у Погребах В с. Погреби Броварського району (Київська обл.) 23 грудня почав працювати новий супермаркет «Сільпо».
493851
23.12.2022
Консерви для ЗСУ, солодощі з Маріуполя та традиції українського чаювання
Консерви для ЗСУ, солодощі з Маріуполя та традиції українського чаювання Восени «Лавка Традицій» і Mastercard запустили проєкт підтримки крафтових виробників, які постраждали від війни «Фудбудуємо майбутнє». Бренди вирішили подбати про тих, чиї потреби добре знають: компанія Mastercard вже багато років підтримує представників МСБ, а «Лавка Традицій» допомагає розвиватися українським гастропідприємцям.
539376
20.12.2022
З надією на повернення Борисполю крил: «Сільпо» відкриває новий супермаркет з літальними апаратами
З надією на повернення Борисполю крил: «Сільпо» відкриває новий супермаркет з літальними апаратами У Борисполі 16 грудня на вул. Київський шлях, 6 відкрився супермаркет «Сільпо», який присвячений гелікоптерам у ретрофутуризмі. Хоча аеропорт у місті нині не працює, «Сільпо» запрошує всіх «політати» у новий магазин.
545726
16.12.2022
«Сільпо» починає співпрацю з Новою поштою і розширює географію доставки
«Сільпо» починає співпрацю з Новою поштою і розширює географію доставки Відтепер, навіть якщо у вашому місті чи селі немає супермаркету «Сільпо» або недоступна планова доставка, ви зможете замовити все необхідне на сайті shop.silpo.ua та забрати замовлення у зручному для вас відділенні Нової пошти.
551338
13.12.2022
«Сільпо» будуть зі світлом навіть у блекаут
«Сільпо» будуть зі світлом навіть у блекаут В «Сільпо» реалізовують масштабну програму підготовки мережі до роботи в автономному режимі. У 95% супермаркетів, а також на всіх складах і власних виробництвах будуть встановлені генератори та супутниковий інтернет.
549322
12.12.2022
Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

press@fozzy.ua
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням