14.12.2018
1046

«Сільпо» will rock you

19 грудня о 12:00 свої двері для гостей після реконструкції відчинить магазин «Сільпо» в Тернополі за адресою вул. Текстильна, 28ч.

Приготуйтеся отримати заряд свободи й відчайдушності під час купівлі — магазин оформлено в стилі рок. У ньому за вашим шопінгом пильно спостерігатимуть Фредді Мерк’юрі і Мік Джаггер, а в голові раз у раз звучатиме «I want to break free-e-e-e». Кожен куточок, кожна поличка тут пройняті рок-культурою. А головна фішка магазину — величезна електрогітара! Ми впевнені, що Scorpions вже планують свій черговий прощальний концерт у Тернополі.

На рок-майданчику розміром 3268 кв. метрів розмістилися відділи свіжих овочів та екзотичних фруктів, риби й м'яса, кулінарії, випічки, кондитерських виробів, а також продукція від «Лавки традицій». У новому «Сільпо» ви зможете залишитися якомога довше, щоб насолодитися рок-атмосферою, — за чашкою кави в кафетерії або з цілою соковитою піцою в піцерії.

Рок-магазин «Сільпо» радо прийматиме гостей з 8:00 до 23:00, а на час шопінгу свою машину можна залишити на відкритому паркувальному майданчику.

Чекаємо вас у новому магазині «Сільпо», сповненому любові до року, свободи і смачної їжі!

Інформаційна довідка
Мережа супермаркетів «Сільпо» — одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів. «Сільпо» — це магазин самообслуговування, асортимент якого налічує до 35 000 найменувань продуктів харчування і супутніх товарів залежно від розміру торгової площі. Мережа пропонує тільки якісні товари власних торгових марок і власного імпорту. Станом на 30.09.2018 мережа супермаркетів «Сільпо» налічує 237 супермаркетів.

 

Вам знижка, фермерам – підтримка: «Лавка Традицій» та Mastercard запускають новий проєкт
Вам знижка, фермерам – підтримка: «Лавка Традицій» та Mastercard запускають новий проєкт У лютому проєкт підтримки українських виробників «Лавка Традицій» разом з компанією Mastercard запускають акцію, щоб ваш шопінг у «Сільпо» допомагав українським крафтярам.
6565
31.01.2023
Інопланетне відкриття нового «Сільпо» у Погребах
Інопланетне відкриття нового «Сільпо» у Погребах В с. Погреби Броварського району (Київська обл.) 23 грудня почав працювати новий супермаркет «Сільпо».
494540
23.12.2022
Консерви для ЗСУ, солодощі з Маріуполя та традиції українського чаювання
Консерви для ЗСУ, солодощі з Маріуполя та традиції українського чаювання Восени «Лавка Традицій» і Mastercard запустили проєкт підтримки крафтових виробників, які постраждали від війни «Фудбудуємо майбутнє». Бренди вирішили подбати про тих, чиї потреби добре знають: компанія Mastercard вже багато років підтримує представників МСБ, а «Лавка Традицій» допомагає розвиватися українським гастропідприємцям.
540065
20.12.2022
З надією на повернення Борисполю крил: «Сільпо» відкриває новий супермаркет з літальними апаратами
З надією на повернення Борисполю крил: «Сільпо» відкриває новий супермаркет з літальними апаратами У Борисполі 16 грудня на вул. Київський шлях, 6 відкрився супермаркет «Сільпо», який присвячений гелікоптерам у ретрофутуризмі. Хоча аеропорт у місті нині не працює, «Сільпо» запрошує всіх «політати» у новий магазин.
546415
16.12.2022
«Сільпо» починає співпрацю з Новою поштою і розширює географію доставки
«Сільпо» починає співпрацю з Новою поштою і розширює географію доставки Відтепер, навіть якщо у вашому місті чи селі немає супермаркету «Сільпо» або недоступна планова доставка, ви зможете замовити все необхідне на сайті shop.silpo.ua та забрати замовлення у зручному для вас відділенні Нової пошти.
552027
13.12.2022
«Сільпо» будуть зі світлом навіть у блекаут
«Сільпо» будуть зі світлом навіть у блекаут В «Сільпо» реалізовують масштабну програму підготовки мережі до роботи в автономному режимі. У 95% супермаркетів, а також на всіх складах і власних виробництвах будуть встановлені генератори та супутниковий інтернет.
549391
12.12.2022
Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

press@fozzy.ua
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням