Сіль буде у «Сільпо» (спойлер: черешня також)
26.05.2022
5096

Сіль буде у «Сільпо» (спойлер: черешня також)

Мережа супермаркетів «Сільпо» домовилася про постачання 200 тонн солі в Україну в червні.

Нам, як і всім українцям, болить через те, що наш надійний партнер — підприємство «Артемсіль» — у квітні призупинило роботу через бойові дії у Донецькій області. А скоро ж консервація, та й який борщ без солі? Тому, щоб забезпечити всіх українців, поки на нашій землі йдуть бої з російськими окупантами, ми домовилися про поставки кам'яної йодованої солі з виробниками в Україні та за кордоном.

У квітні ми почали співпрацювати з одним з найстаріших підприємств у Європі — Дрогобицькою солеварнею у Львівській області. Завдяки поставкам з Дрогобичу нам вдалося частково забезпечити сіллю супермаркети на заході країни. На жаль, в Україні більше альтернатив для заміни кам'яної не йодованої солі з Соледару немає.

Також ми знайшли нових постачальників у Польщі, Румунії та Туреччині. Перші партії Куявської солі з Польщі ми почали отримувати декілька тижнів тому, і наші Гості могли знайти її на полицях. Сіль з Румунії та Туреччини очікуємо в Україні на початку та в середині червня. Загалом, ми замовили 200 тонн солі, щоб повністю забезпечити мережу. І плануємо щомісяця поставляти такі обсяги в Україну. До того ж «Сільпо» збільшило поставки сіль торгової марки Sosalt від своїх партнерів з Італії.

Нагадаємо, що Центр громадського здоров’я МОЗ України рекомендує споживати не більше 5 г солі на добу, тобто максимум 160 г солі на місяць.

Не менш хвилюючим питанням для всіх українців сьогодні є черешня — знову ж таки через окупацію півдня України. То чи буде черешня у цьому році? Відповідаємо: буде. У «Сільпо» подбали, щоб українці змогли поласувати українською ягодою і в часи війни. Тому ми домовилися з господарствами у Закарпатській, Черкаській, Вінницькій, Одеській областях про збільшення поставок черешні у цьому році.

Без солі та черешні не залишимося! Все буде Україна!

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням