Новий вінницький «Сільпо» у стилі антидизайн
08.07.2021
2532

Новий вінницький «Сільпо» у стилі антидизайн

8 липня 2021 ― у Вінниці на проспекті Космонавтів, 49 відкрито «Сільпо» у стилі антидизайн. Магазин є присвятою космічним людям ― геніям, чия уява зробила наш світ ще більш цікавим місцем. Відправна постать у дизайн-історії нового вінницького «Сільпо» ― Сальвадор Далі. Це вже четвертий дизайнерський супермаркет мережі у місті. Всього ж їх у Вінниці вже вісім.

«Космічна нескінченність людської творчості – не тільки в дизайні, а й основах роботи магазину. У команді «Сільпо» ― свої таланти з подолання меж. Так, наприклад, для Гостей магазину Власний імпорт зібрав дивовижні продукти більш як з 80 країн світу ― це є справжній гастровсесвіт. «Лавка традицій» віднайшла найкращих виробників серед сімейних фермерів і ремісників України, а у відділ хамона призначила головувати апетитним таїнством незрівнянного місцевого контадора», — розповідає Катерина Огуряєва, директорка з маркетингу «Сільпо».

Власне виробництво «Сільпо» створило для Вінниці свою мапу гастрокосмосу ― риба гарячого копчення, піца, кондитерські вироби, мініпекарня та страви з кулінарії, що мають надвластивості дарувати час, звільняючи від кулінарних пошуків.

1065 м2 торгового залу ― макросплеск творчого натхнення. На вході Гостей зустрічає величезний фіолетовий анфас Далі, який дивиться завжди прямо на тебе, хоч би звідки ти підійшов. Час з найвідомішого художнього образу митця стікає безапеляційно й скромно ― з годинника прямо у відерце на підлозі. Всередині магазину ― артоб’єкти, що на очах Гостей оживають і стають суб'єктами. Смугаста чорно-біла підлога повільно реінкарнується в зебру на колонах. Атланти тримають світ на плечах, бо замість голови в них то кавуни, то ананаси. Мармурові руки-очі-ніздрі простягаються стежками чуттєвості над полицями зі смакотою. У паузах між чорних дір на кислотно-кольорових стінах з сиру шлють повітряні поцілунки невгамовні копії Мерилін Монро. А неподалік від кас на виході з магазину догори ногами виросла рясна поляна грибів.

У новому магазині з 8:00 до 23:00 працюють 6 класичних кас, 6 самокас і одна тютюнова окремо. Для зручності Гостей доступні послуги самовивозу та доставки. А ще ― прогресивно-екологічне нововведення ― електронні цінники, що дають змогу скоротити витрати паперу й до того ж справді оперативно оновлювати ціни на товари.

«Сільпо» — одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів України, заснована в 1998 році. Станом на липень 2021-го нараховує 305 супермаркетів, а також 4 делікатес-маркети Le Silpo. Входить до однієї з найбільших торгово-промислових груп України Fozzy Group.

«Cільпо» — один із небагатьох у світі великих мережевих продуктових ритейлерів, який створює індивідуальний тематичний дизайн для кожного магазину. Нині в мережі вже понад 70 тематичних дизайнерських супермаркетів і 4 делікатес-маркети Le Silpo, кожен з яких має власну концепцію. Тематичну атмосферу «Сільпо» створює і для своїх співробітників — кімнати для персоналу також відповідають оформленню магазинів. У мережі є супермаркети в стилі всесвіт Мавки, ямайський, Муркотиковий та інші. Команда «Сільпо» отримує натхнення з картин Ван Гога, культових хітів рок-музики, дослідження космосу, країн Азії, історії Подолу тощо. У 2020 році три дизайнерські супермаркети «Cільпо» вчетверте увійшли в Europe’s Finest Store — перелік найкращих інноваційних дизайнів європейських магазинів, за версією European Supermarket Magazine.

Вам знижка, фермерам – підтримка: «Лавка Традицій» та Mastercard запускають новий проєкт
Вам знижка, фермерам – підтримка: «Лавка Традицій» та Mastercard запускають новий проєкт У лютому проєкт підтримки українських виробників «Лавка Традицій» разом з компанією Mastercard запускають акцію, щоб ваш шопінг у «Сільпо» допомагав українським крафтярам.
6766
31.01.2023
Інопланетне відкриття нового «Сільпо» у Погребах
Інопланетне відкриття нового «Сільпо» у Погребах В с. Погреби Броварського району (Київська обл.) 23 грудня почав працювати новий супермаркет «Сільпо».
494742
23.12.2022
Консерви для ЗСУ, солодощі з Маріуполя та традиції українського чаювання
Консерви для ЗСУ, солодощі з Маріуполя та традиції українського чаювання Восени «Лавка Традицій» і Mastercard запустили проєкт підтримки крафтових виробників, які постраждали від війни «Фудбудуємо майбутнє». Бренди вирішили подбати про тих, чиї потреби добре знають: компанія Mastercard вже багато років підтримує представників МСБ, а «Лавка Традицій» допомагає розвиватися українським гастропідприємцям.
540266
20.12.2022
З надією на повернення Борисполю крил: «Сільпо» відкриває новий супермаркет з літальними апаратами
З надією на повернення Борисполю крил: «Сільпо» відкриває новий супермаркет з літальними апаратами У Борисполі 16 грудня на вул. Київський шлях, 6 відкрився супермаркет «Сільпо», який присвячений гелікоптерам у ретрофутуризмі. Хоча аеропорт у місті нині не працює, «Сільпо» запрошує всіх «політати» у новий магазин.
546616
16.12.2022
«Сільпо» починає співпрацю з Новою поштою і розширює географію доставки
«Сільпо» починає співпрацю з Новою поштою і розширює географію доставки Відтепер, навіть якщо у вашому місті чи селі немає супермаркету «Сільпо» або недоступна планова доставка, ви зможете замовити все необхідне на сайті shop.silpo.ua та забрати замовлення у зручному для вас відділенні Нової пошти.
552228
13.12.2022
«Сільпо» будуть зі світлом навіть у блекаут
«Сільпо» будуть зі світлом навіть у блекаут В «Сільпо» реалізовують масштабну програму підготовки мережі до роботи в автономному режимі. У 95% супермаркетів, а також на всіх складах і власних виробництвах будуть встановлені генератори та супутниковий інтернет.
549456
12.12.2022
Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

press@fozzy.ua
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням