21.12.2018
4856

Нова Агора на мапі Софіївської Борщагівки

Знаєте, чому Олімп порожній? Тому що всі боги на відкритті нового «Сільпо»!

26 грудня в Києві за адресою Софіївська Борщагівка, вул. Соборна 140а, ТРЦ «Європарк».
Приходьте й оцініть новий супермаркет у стилі античність.

Цього разу античне «Сільпо» – це ціла епоха розквіту гастрономії та естетичної насолоди. Вас зустрінуть гармонія й велична краса. Могутні колони підтримують небозвід «Сільпо», а стіни прикрашають  цікаві сюжети античного світу. Доповнюють інтер’єр статуї ручної роботи.

У новому «Сільпо» ви не зустрінете Мінотавра або Циклопа, але знайдете те, що так любили стародавні греки, – великий вибір дарів моря, свіжого м'яса, овочі та фрукти, благословенні Артемідою.

Не дарма новий супермаркет відкривається саме напередодні свята збору винограду. Вас, без сумніву, потішить наш великий вибір вин та інших звеселяючих нектарів ;)

А ось про що античні греки навіть мріяти не могли, так це про «Лавку традицій», м'ясо свіжого копчення, піцу, кулінарію, гриль на дровах, пекарню і тим паче про квітковий бутик із флористом, де вам допоможуть підібрати букет для вашої Афродіти.

Інформаційна довідка

Мережа супермаркетів «Сільпо» – одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів. «Сільпо» – це магазин самообслуговування, асортимент якого налічує до 35 000 найменувань продуктів харчування й супутніх товарів залежно від розміру торгової площі. Мережа пропонує тільки якісні товари власних торгових марок і власного імпорту. Станом на 30.09.2018 мережа супермаркетів «Сільпо» налічує 237 супермаркетів.

Вам знижка, фермерам – підтримка: «Лавка Традицій» та Mastercard запускають новий проєкт
Вам знижка, фермерам – підтримка: «Лавка Традицій» та Mastercard запускають новий проєкт У лютому проєкт підтримки українських виробників «Лавка Традицій» разом з компанією Mastercard запускають акцію, щоб ваш шопінг у «Сільпо» допомагав українським крафтярам.
6604
31.01.2023
Інопланетне відкриття нового «Сільпо» у Погребах
Інопланетне відкриття нового «Сільпо» у Погребах В с. Погреби Броварського району (Київська обл.) 23 грудня почав працювати новий супермаркет «Сільпо».
494580
23.12.2022
Консерви для ЗСУ, солодощі з Маріуполя та традиції українського чаювання
Консерви для ЗСУ, солодощі з Маріуполя та традиції українського чаювання Восени «Лавка Традицій» і Mastercard запустили проєкт підтримки крафтових виробників, які постраждали від війни «Фудбудуємо майбутнє». Бренди вирішили подбати про тих, чиї потреби добре знають: компанія Mastercard вже багато років підтримує представників МСБ, а «Лавка Традицій» допомагає розвиватися українським гастропідприємцям.
540104
20.12.2022
З надією на повернення Борисполю крил: «Сільпо» відкриває новий супермаркет з літальними апаратами
З надією на повернення Борисполю крил: «Сільпо» відкриває новий супермаркет з літальними апаратами У Борисполі 16 грудня на вул. Київський шлях, 6 відкрився супермаркет «Сільпо», який присвячений гелікоптерам у ретрофутуризмі. Хоча аеропорт у місті нині не працює, «Сільпо» запрошує всіх «політати» у новий магазин.
546454
16.12.2022
«Сільпо» починає співпрацю з Новою поштою і розширює географію доставки
«Сільпо» починає співпрацю з Новою поштою і розширює географію доставки Відтепер, навіть якщо у вашому місті чи селі немає супермаркету «Сільпо» або недоступна планова доставка, ви зможете замовити все необхідне на сайті shop.silpo.ua та забрати замовлення у зручному для вас відділенні Нової пошти.
552066
13.12.2022
«Сільпо» будуть зі світлом навіть у блекаут
«Сільпо» будуть зі світлом навіть у блекаут В «Сільпо» реалізовують масштабну програму підготовки мережі до роботи в автономному режимі. У 95% супермаркетів, а також на всіх складах і власних виробництвах будуть встановлені генератори та супутниковий інтернет.
549404
12.12.2022
Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

press@fozzy.ua
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням