Картини Густава Клімта ожили в новому «Сільпо» в Одесі
26.11.2021
751

Картини Густава Клімта ожили в новому «Сільпо» в Одесі

В Одесі на вул. Новощіпний ряд, 2 відкрився новий дизайнерський супермаркет «Сільпо», присвячений творчості австрійського художника Густава Клімта.

Роботи загадкового генія надихнули нашу команду на втілення їх у стилістиці нового «Сільпо». Так ілюстрації «Поцілунку» та інших культових картин з’явилися на в інтер’єрі супермаркету й наповнили його різними відтінками золотого.

Особливістю саме цього магазину стали картини, які оживають. На вітринах над відділом гастрономії із вишуканим асортиментом м’ясних та сирних виробів за допомогою AR можна оживити портрет коханої художника й австрійської моделі Емілії Фльоґе, сплести з маків вінок або побачити справжнісінького Смаковершника на картині Клімта. Потрібно лише відсканувати QR-код, відкрити інстаграм-фільтр і навести смартфон на вітрину.

Одним з елементів декору стало дерево з картини «Дерево життя», на якому дозріли різні плоди і яке підкреслює різноманіття фруктів, представлених у магазині.

У новому супермаркеті любителів австрійських смаколиків потішить власна пекарня «Сільпо». Наші  крафтярі знають секрет класичного ніжного струдля, смак якого перенесе кожного прямісінько у Відень.

У супермаркеті площею 1238 квадратних метрів представлено великий асортимент продуктів Власного імпорту, зокрема з Австрії, а також великий вибір свіжої риби та м’яса. А якщо не хочеться витрачати час на приготування, у відділі кулінарії можна вибрати вже готову страву на будь-який смак.

Для комфортного та швидкого обслуговування до послуг Гостей 17 звичайних кас та 6 кас самообслуговування.

Новий «Сільпо» працює щодня з 8:00 до 23:00 за адресою: м. Одеса, вул. Новощіпний ряд, 2, ТРЦ «Острів».

«Сільпо» — одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів України, заснована в 1998 році. Станом на листопад 2021-го нараховує понад 320 супермаркетів, зокрема 4 делікатес-маркети Le Silpo. Входить до однієї з найбільших торгово-промислових груп України Fozzy Group.

«Cільпо» — один із небагатьох у світі великих мережевих продуктових ритейлерів, який створює індивідуальний тематичний дизайн для кожного магазину. Нині в мережі вже понад 90 тематичних дизайнерських супермаркетів і 4 делікатес-маркети Le Silpo, кожен з яких має власну концепцію. Тематичну атмосферу «Сільпо» створює і для своїх співробітників — кімнати для персоналу також відповідають оформленню магазинів. У мережі є супермаркети в стилі всесвіт Мавки, музичний, ямайський, муркотиковий та інші. Команда «Сільпо» також отримує натхнення з картин Ван Гога, культових хітів рок-музики, азіатської культури, історії Подолу тощо. П’ятий рік поспіль супермаркети мережі входять у Europe’s Finest Store — перелік найкращих інноваційних дизайнів європейських магазинів за версією European Supermarket Magazine. У 2021 році до переліку потрапили три «Cільпо»: за мотивами «Маленького принца», у стилі Америки 50-х, присвячений дайнерам, і «Cільпо» Re Cycling — магазин, який побудовано за «зеленими» технологіями та присвячено дбайливому ставленню до планети.

Вам знижка, фермерам – підтримка: «Лавка Традицій» та Mastercard запускають новий проєкт
Вам знижка, фермерам – підтримка: «Лавка Традицій» та Mastercard запускають новий проєкт У лютому проєкт підтримки українських виробників «Лавка Традицій» разом з компанією Mastercard запускають акцію, щоб ваш шопінг у «Сільпо» допомагав українським крафтярам.
6834
31.01.2023
Інопланетне відкриття нового «Сільпо» у Погребах
Інопланетне відкриття нового «Сільпо» у Погребах В с. Погреби Броварського району (Київська обл.) 23 грудня почав працювати новий супермаркет «Сільпо».
494810
23.12.2022
Консерви для ЗСУ, солодощі з Маріуполя та традиції українського чаювання
Консерви для ЗСУ, солодощі з Маріуполя та традиції українського чаювання Восени «Лавка Традицій» і Mastercard запустили проєкт підтримки крафтових виробників, які постраждали від війни «Фудбудуємо майбутнє». Бренди вирішили подбати про тих, чиї потреби добре знають: компанія Mastercard вже багато років підтримує представників МСБ, а «Лавка Традицій» допомагає розвиватися українським гастропідприємцям.
540334
20.12.2022
З надією на повернення Борисполю крил: «Сільпо» відкриває новий супермаркет з літальними апаратами
З надією на повернення Борисполю крил: «Сільпо» відкриває новий супермаркет з літальними апаратами У Борисполі 16 грудня на вул. Київський шлях, 6 відкрився супермаркет «Сільпо», який присвячений гелікоптерам у ретрофутуризмі. Хоча аеропорт у місті нині не працює, «Сільпо» запрошує всіх «політати» у новий магазин.
546684
16.12.2022
«Сільпо» починає співпрацю з Новою поштою і розширює географію доставки
«Сільпо» починає співпрацю з Новою поштою і розширює географію доставки Відтепер, навіть якщо у вашому місті чи селі немає супермаркету «Сільпо» або недоступна планова доставка, ви зможете замовити все необхідне на сайті shop.silpo.ua та забрати замовлення у зручному для вас відділенні Нової пошти.
552296
13.12.2022
«Сільпо» будуть зі світлом навіть у блекаут
«Сільпо» будуть зі світлом навіть у блекаут В «Сільпо» реалізовують масштабну програму підготовки мережі до роботи в автономному режимі. У 95% супермаркетів, а також на всіх складах і власних виробництвах будуть встановлені генератори та супутниковий інтернет.
549483
12.12.2022
Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

press@fozzy.ua
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням