Інтер’єр київського «Сільпо» розмалювали українські виконавці графіті
15.12.2020
1094

Інтер’єр київського «Сільпо» розмалювали українські виконавці графіті

15 грудня 2020 ― «Сільпо» за адресою вул. Січових Стрільців, 37/41 у Києві перетворився на осередок стріт-арту. Цей оновлений магазин став 65-м дизайнерським супермаркетом у колекції мережі.

Збільшений до 1340 кв. метрів, простір «Сільпо» присвячено середовищу вуличних субкультур. Під стелею висить величезний бумбокс, серед фарбованих шин катають скейтери.

Усі графіті власноруч намалювали креатори ― Сергій Радкевич, CHZZ та група Nameless. Райтери «забомбили» стіни, колони, фрізи, обладнання магазину посвятами легендам R’n’B та хіп-хопу. В магазині можна знайти зображення Джеймса Брауна, Тупака, The Notorious B.I.G., Easy-E. А якщо придивитися, то в тегах приховано смисли та послання: панчі королеви українського хіп-хопу – одні з них ;)

Всередині «Сільпо» можна смачно чілити в концептуальному кафе. Воно відтворює вагон нью-йоркського метро, яке свого часу стало місцем комунікації андеґраундних креаторів. Проєкт кафе розробив і втілив львівський художник Сергій Радкевич, який кілька років поспіль був організатором фестивалю стріт-арту: «Цей розпис – персональна реакція на субкультурний рух 80-х, культури андеґраунду та хіп-хопу Нью-Йорка. Головна ідея – створення інверсії до виразних і характерних наративів того періоду. Розпис нагадує холкар*, що створений не на вагоні метро ззовні з повністю зафарбованими вікнами, а, навпаки, перенесений усередину інтер’єру».

Арткуратор проєкту ― агенція Port.agency, яка супроводжувала колаборацію мережі «Сільпо» і виконавців графіті.

«Ми насправді щасливі, що змогли підтримати український вуличний арт, хоч і в інтер’єрі :) Ми із захопленням спостерігали за тим, як магазин перетворюється на простір самовираження райтерів, ― ділиться враженнями Катерина Огуряєва, директорка з маркетингу «Сільпо». ― Було незвично не до кінця уявляти результат, адже це все тру графіті, створені без трафаретів. Та ми обожнюємо експериментувати і пропонувати щось нове нашим Гостям: як в асортименті, так і в атмосфері супермаркету».

Крім розширення культурних горизонтів, завдяки «Сільпо» можна урізноманітнити свій гурме-досвід, адже вибір продуктів у супермаркеті став ще кращим. У магазині з’явилася власна пекарня. А ще тут можна вибрати рибу гарячого копчення з власної коптильні, взяти із собою суші або замовити піцу з печі.

Щоб не порушувати флоу життя київських вулиць, в оновленому «Сільпо», крім шести звичайних кас, працюють 8 самокас, а двері для Гостей відчинені цілодобово.
* холкар ― сленг з англ. whole car

«Сільпо» — одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів України, заснована в 1998 році. Станом на грудень 2020-го нараховує 274 супермаркети, зокрема 4 делікатес-маркети Le Silpo. Входить до однієї з найбільших торгово-промислових груп України Fozzy Group.

«Cільпо» — один із небагатьох у світі великих мережевих продуктових ритейлерів, який створює індивідуальний тематичний дизайн для кожного магазину. Нині в мережі вже понад 60 тематичних дизайнерських супермаркетів і 4 делікатес-маркети Le Silpo, кожен з яких має власну концепцію. Тематичну атмосферу «Сільпо» створює і для своїх співробітників — кімнати для персоналу також відповідають оформленню магазинів. У мережі є супермаркети в стилі всесвіт Мавки, музичний, ямайський, муркотиковий та інші. Команда «Сільпо» також отримує натхнення з картин Ван Гога, культових хітів рок-музики, азіатської культури, історії Подолу тощо. У 2020 році три дизайнерські супермаркети «Cільпо» вчетверте увійшли в Europe’s Finest Store — перелік найкращих інноваційних дизайнів європейських магазинів, за версією European Supermarket Magazine.

Вам знижка, фермерам – підтримка: «Лавка Традицій» та Mastercard запускають новий проєкт
Вам знижка, фермерам – підтримка: «Лавка Традицій» та Mastercard запускають новий проєкт У лютому проєкт підтримки українських виробників «Лавка Традицій» разом з компанією Mastercard запускають акцію, щоб ваш шопінг у «Сільпо» допомагав українським крафтярам.
6794
31.01.2023
Інопланетне відкриття нового «Сільпо» у Погребах
Інопланетне відкриття нового «Сільпо» у Погребах В с. Погреби Броварського району (Київська обл.) 23 грудня почав працювати новий супермаркет «Сільпо».
494770
23.12.2022
Консерви для ЗСУ, солодощі з Маріуполя та традиції українського чаювання
Консерви для ЗСУ, солодощі з Маріуполя та традиції українського чаювання Восени «Лавка Традицій» і Mastercard запустили проєкт підтримки крафтових виробників, які постраждали від війни «Фудбудуємо майбутнє». Бренди вирішили подбати про тих, чиї потреби добре знають: компанія Mastercard вже багато років підтримує представників МСБ, а «Лавка Традицій» допомагає розвиватися українським гастропідприємцям.
540294
20.12.2022
З надією на повернення Борисполю крил: «Сільпо» відкриває новий супермаркет з літальними апаратами
З надією на повернення Борисполю крил: «Сільпо» відкриває новий супермаркет з літальними апаратами У Борисполі 16 грудня на вул. Київський шлях, 6 відкрився супермаркет «Сільпо», який присвячений гелікоптерам у ретрофутуризмі. Хоча аеропорт у місті нині не працює, «Сільпо» запрошує всіх «політати» у новий магазин.
546644
16.12.2022
«Сільпо» починає співпрацю з Новою поштою і розширює географію доставки
«Сільпо» починає співпрацю з Новою поштою і розширює географію доставки Відтепер, навіть якщо у вашому місті чи селі немає супермаркету «Сільпо» або недоступна планова доставка, ви зможете замовити все необхідне на сайті shop.silpo.ua та забрати замовлення у зручному для вас відділенні Нової пошти.
552256
13.12.2022
«Сільпо» будуть зі світлом навіть у блекаут
«Сільпо» будуть зі світлом навіть у блекаут В «Сільпо» реалізовують масштабну програму підготовки мережі до роботи в автономному режимі. У 95% супермаркетів, а також на всіх складах і власних виробництвах будуть встановлені генератори та супутниковий інтернет.
549468
12.12.2022
Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

press@fozzy.ua
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням