Інопланетне відкриття нового «Сільпо» у Погребах
23.12.2022
543477

Інопланетне відкриття нового «Сільпо» у Погребах

В с. Погреби Броварського району (Київська обл.) 23 грудня почав працювати новий супермаркет «Сільпо».

Тематикою магазину стали загадкові кола на полях. Це незвичайне явище подеколи з’являється у різних країнах світу. Декілька років тому зелені кола були помічені і на полях Херсонщини. Є різні теорії пояснення цій загадці, і наукові, і не дуже. Команда «Сільпо» надихнулася концептом про причетність позаземного розуму та НЛО до створення кіл, відтворивши його у дизайні нового магазину.  Відкриття магазину було заплановане на травень 2022 року, та повномасштабне вторгнення рф стало на заваді. Хоча, відкрилися – і це вже дуже добре.

Всередині торгового залу багато ілюстрацій з інопланетянами. Вони живуть на Землі, дружать з людьми, займаються повсякденними справами, косять траву на тракторах, вирішують міжгалактичні проблеми миру в Україні, пишуть власним алфавітом послання для гостей «Сільпо». В магазині реалізовано арт-об’єкт у вигляді інопланетянина на тракторі, що косить траву.

У новому магазині, окрім розгадок інопланетних послань, гості зможуть взяти свіжий хлібчик прямо з пекарні, м’ясо з рибкою та овочі до них. У магазині є корнер «Лавки традицій» з продуктами від українських фермерів: витриманим сиром, запеченим м’ясом, соусами та корисними солодощами.

Все це можна замовити доставкою прямісінько до вас додому на shop.silpo.ua.  У магазині є автономне живлення. Тож ваше замовлення буде зібрано вчасно і доставлене у вказаний часовий проміжок. 

Зануритися в інопланетну атмосферу у магазині Гості можуть щодня з 8:00 до 22:00 за адресою: с. Погреби, вул. Погребський шлях, 19. Розрахуватися за смаколики можна на 12 касах.

Вам знижка, фермерам – підтримка: «Лавка Традицій» та Mastercard запускають новий проєкт
Вам знижка, фермерам – підтримка: «Лавка Традицій» та Mastercard запускають новий проєкт У лютому проєкт підтримки українських виробників «Лавка Традицій» разом з компанією Mastercard запускають акцію, щоб ваш шопінг у «Сільпо» допомагав українським крафтярам.
56824
31.01.2023
Інопланетне відкриття нового «Сільпо» у Погребах
Інопланетне відкриття нового «Сільпо» у Погребах В с. Погреби Броварського району (Київська обл.) 23 грудня почав працювати новий супермаркет «Сільпо».
543478
23.12.2022
Консерви для ЗСУ, солодощі з Маріуполя та традиції українського чаювання
Консерви для ЗСУ, солодощі з Маріуполя та традиції українського чаювання Восени «Лавка Традицій» і Mastercard запустили проєкт підтримки крафтових виробників, які постраждали від війни «Фудбудуємо майбутнє». Бренди вирішили подбати про тих, чиї потреби добре знають: компанія Mastercard вже багато років підтримує представників МСБ, а «Лавка Традицій» допомагає розвиватися українським гастропідприємцям.
589044
20.12.2022
З надією на повернення Борисполю крил: «Сільпо» відкриває новий супермаркет з літальними апаратами
З надією на повернення Борисполю крил: «Сільпо» відкриває новий супермаркет з літальними апаратами У Борисполі 16 грудня на вул. Київський шлях, 6 відкрився супермаркет «Сільпо», який присвячений гелікоптерам у ретрофутуризмі. Хоча аеропорт у місті нині не працює, «Сільпо» запрошує всіх «політати» у новий магазин.
595316
16.12.2022
«Сільпо» починає співпрацю з Новою поштою і розширює географію доставки
«Сільпо» починає співпрацю з Новою поштою і розширює географію доставки Відтепер, навіть якщо у вашому місті чи селі немає супермаркету «Сільпо» або недоступна планова доставка, ви зможете замовити все необхідне на сайті shop.silpo.ua та забрати замовлення у зручному для вас відділенні Нової пошти.
600948
13.12.2022
«Сільпо» будуть зі світлом навіть у блекаут
«Сільпо» будуть зі світлом навіть у блекаут В «Сільпо» реалізовують масштабну програму підготовки мережі до роботи в автономному режимі. У 95% супермаркетів, а також на всіх складах і власних виробництвах будуть встановлені генератори та супутниковий інтернет.
555495
12.12.2022
Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

press@fozzy.ua
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням