11.03.2019
7137

Гоголь ожив! У новому «Сільпо»

Папараці налякані – Гоголь зник. І тільки ми знаємо правду, адже саме ми запросили Миколу Васильовича до нашого нового супермаркету в Полтаві на вул. Івана Мазепи, 45/4 прикрасити його своїми історіями. Зустрічайте 13 березня, о 12:00.

Вам не варто боятися, в новому «Сільпо» Вія немає, але запрошення ми йому все-таки надіслали) Ви прихопили з собою шматочок крейди? Ні? Тоді давайте продовжимо пошепки.

На 2000 кв. метрах на вас чекає вибір, який спокусить кого завгодно: соковите м'ясо на грилі й свіжа риба з надр океанів, морів та річок, хрустка апетитна випічка, екзотичні фрукти й овочі, запашна кава власного обсмажування і свіжоспечена піца. Сподіваємося, ви заручилися підтримкою містичної сили, адже самостійно додому вам стільки не донести ;)

У магазині працюватимуть 11 стаціонарних кас, 5 – самообслуговування, 2 експрес-каси й 1 тютюновий кіоск із зіллям для вашої люльки.

Перевірити, чи не прокинулася панночка, можна щодня з 8:00 до 23:00 в Полтаві за адресою вулиця Івана Мазепи, 45/4.

Інформаційна довідка

Торгова мережа «Сільпо» одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів. «Сільпо» це магазин самообслуговування, асортимент якого налічує до 35 000 найменувань продуктів харчування й супутніх товарів залежно від розміру торгової площі. Мережа пропонує тільки якісні товари власних торгових марок і власного імпорту. Станом на 21.02.2019 торговельна мережа «Сільпо» налічує 240 супермаркетів.

Вам знижка, фермерам – підтримка: «Лавка Традицій» та Mastercard запускають новий проєкт
Вам знижка, фермерам – підтримка: «Лавка Традицій» та Mastercard запускають новий проєкт У лютому проєкт підтримки українських виробників «Лавка Традицій» разом з компанією Mastercard запускають акцію, щоб ваш шопінг у «Сільпо» допомагав українським крафтярам.
6214
31.01.2023
Інопланетне відкриття нового «Сільпо» у Погребах
Інопланетне відкриття нового «Сільпо» у Погребах В с. Погреби Броварського району (Київська обл.) 23 грудня почав працювати новий супермаркет «Сільпо».
494191
23.12.2022
Консерви для ЗСУ, солодощі з Маріуполя та традиції українського чаювання
Консерви для ЗСУ, солодощі з Маріуполя та традиції українського чаювання Восени «Лавка Традицій» і Mastercard запустили проєкт підтримки крафтових виробників, які постраждали від війни «Фудбудуємо майбутнє». Бренди вирішили подбати про тих, чиї потреби добре знають: компанія Mastercard вже багато років підтримує представників МСБ, а «Лавка Традицій» допомагає розвиватися українським гастропідприємцям.
539716
20.12.2022
З надією на повернення Борисполю крил: «Сільпо» відкриває новий супермаркет з літальними апаратами
З надією на повернення Борисполю крил: «Сільпо» відкриває новий супермаркет з літальними апаратами У Борисполі 16 грудня на вул. Київський шлях, 6 відкрився супермаркет «Сільпо», який присвячений гелікоптерам у ретрофутуризмі. Хоча аеропорт у місті нині не працює, «Сільпо» запрошує всіх «політати» у новий магазин.
546066
16.12.2022
«Сільпо» починає співпрацю з Новою поштою і розширює географію доставки
«Сільпо» починає співпрацю з Новою поштою і розширює географію доставки Відтепер, навіть якщо у вашому місті чи селі немає супермаркету «Сільпо» або недоступна планова доставка, ви зможете замовити все необхідне на сайті shop.silpo.ua та забрати замовлення у зручному для вас відділенні Нової пошти.
551679
13.12.2022
«Сільпо» будуть зі світлом навіть у блекаут
«Сільпо» будуть зі світлом навіть у блекаут В «Сільпо» реалізовують масштабну програму підготовки мережі до роботи в автономному режимі. У 95% супермаркетів, а також на всіх складах і власних виробництвах будуть встановлені генератори та супутниковий інтернет.
549343
12.12.2022
Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

press@fozzy.ua
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням