Емоційне відкриття «Сільпо» у Рівному
14.10.2022
44407

Емоційне відкриття «Сільпо» у Рівному

У Рівному з 14 жовтня починає працювати новий дизайнерський супермаркет «Сільпо» у ТРЦ Happy Mall за адресою вул. Сергія Бачинського, 5. Це четвертий «Сільпо» у Рівному.

Відкриття магазину почали готувати ще до повномасштабного вторгнення. На концепцію «емоційного» супермаркету нас надихнула, зокрема й назва торгового центру. Ми вирішили – цей магазин має бути про почуття, любов, щастя і вдачу. Враховуючи події останнього тижня, це відкриття мало б бути емоційним інакше… Але ми таки закінчили роботу над деталями і відкриваємо супермаркет. За останні місяці українці пережили і продовжують відчувати неймовірну кількість емоцій. Тому з нагоди відкриття ми вирішили ще й спробувати описати різні барви почуттів і започаткували словник нових емоцій.

Інтер’єр магазину є яскравим та барвистим. Посеред торгового залу створена інсталяція з повітряних куль з простими мріями про приємні та теплі почуття. В овочевому відділі розміщена інсталяція фігур чоловіка та жінки, які перебувають у вихорі своїх думок та переживань.

Над островом «Лавки традицій» виконана підвісна стеля з композицією з чотирилистої конюшини — головного талісмана удачі. А у відділі випічки інтегровані фігурки дрібних крафтярів – яскравим нагадуванням майстрів, які щодня віддано випікають смачні багети та хлібці. Касові номерки виконані у вигляді котиків «Манекі неко», що з японської дослівно перекладається як «приманливий кіт». Зазвичай це знак фортуни у східних культурах. Тільки в нашому випадку ці котики схрещують пальчики на успіх і показують жест “OK” та “Кохання”.

У новому «Сільпо» площею 1523 квадратних метри на вас завжди чекатимуть спеціальні атмосферні зони: випічка від «Крафтярів» із легендарним гречаним багетом, риба власного виробництва, гаряча свіжоспечена піца, яку готують прямо в торговельному залі, та своя кондитерська. Вправні кортадори підготують найтоншу нарізку витриманого іспанського хамона.

Для зручності тут працюють 12 класичних кас, де Гостям радо запропонують поповнення мобільного рахунку та видачу готівки, а також 5 Самокас. Магазин працює щодня з 08:00 до 22:00.

Вам знижка, фермерам – підтримка: «Лавка Традицій» та Mastercard запускають новий проєкт
Вам знижка, фермерам – підтримка: «Лавка Традицій» та Mastercard запускають новий проєкт У лютому проєкт підтримки українських виробників «Лавка Традицій» разом з компанією Mastercard запускають акцію, щоб ваш шопінг у «Сільпо» допомагав українським крафтярам.
73226
31.01.2023
Інопланетне відкриття нового «Сільпо» у Погребах
Інопланетне відкриття нового «Сільпо» у Погребах В с. Погреби Броварського району (Київська обл.) 23 грудня почав працювати новий супермаркет «Сільпо».
559696
23.12.2022
Консерви для ЗСУ, солодощі з Маріуполя та традиції українського чаювання
Консерви для ЗСУ, солодощі з Маріуполя та традиції українського чаювання Восени «Лавка Традицій» і Mastercard запустили проєкт підтримки крафтових виробників, які постраждали від війни «Фудбудуємо майбутнє». Бренди вирішили подбати про тих, чиї потреби добре знають: компанія Mastercard вже багато років підтримує представників МСБ, а «Лавка Традицій» допомагає розвиватися українським гастропідприємцям.
605269
20.12.2022
З надією на повернення Борисполю крил: «Сільпо» відкриває новий супермаркет з літальними апаратами
З надією на повернення Борисполю крил: «Сільпо» відкриває новий супермаркет з літальними апаратами У Борисполі 16 грудня на вул. Київський шлях, 6 відкрився супермаркет «Сільпо», який присвячений гелікоптерам у ретрофутуризмі. Хоча аеропорт у місті нині не працює, «Сільпо» запрошує всіх «політати» у новий магазин.
611514
16.12.2022
«Сільпо» починає співпрацю з Новою поштою і розширює географію доставки
«Сільпо» починає співпрацю з Новою поштою і розширює географію доставки Відтепер, навіть якщо у вашому місті чи селі немає супермаркету «Сільпо» або недоступна планова доставка, ви зможете замовити все необхідне на сайті shop.silpo.ua та забрати замовлення у зручному для вас відділенні Нової пошти.
617153
13.12.2022
«Сільпо» будуть зі світлом навіть у блекаут
«Сільпо» будуть зі світлом навіть у блекаут В «Сільпо» реалізовують масштабну програму підготовки мережі до роботи в автономному режимі. У 95% супермаркетів, а також на всіх складах і власних виробництвах будуть встановлені генератори та супутниковий інтернет.
557329
12.12.2022
Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

press@fozzy.ua
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням