Дзен нового «Сільпо» в Ужгороді
01.09.2022
3087

Дзен нового «Сільпо» в Ужгороді

В Ужгороді починає працювати новий супермаркет «Сільпо», це п’ятий магазин у місті. Тематикою нового супермаркету став японський сад каменів або сад дзен. Зануритися в атмосферу японського спокою в магазині Гості можуть щодня з 8:00 до 22:00 за адресою: м. Ужгород, вул. Капушанська (Перемоги), 150.

Цей супермаркет планували відкрити ще навесні під час цвітіння сакури в Ужгороді. Однак, повномасштабне вторгнення рф стало на заваді. Тому зараз відкриваємо магазин у «скромному» форматі. Дизайн елементи тільки ті, які встигли виконати взимку. Все обладнання, яке не було закуплено минулого року, ми по крихті збирали з вимушено непрацюючих магазинів.

У «Сільпо» з концепцією японського саду ми прагнули створити затишний та спокійний інтер’єр. Дизайн магазину відтворює близькість до природи, щоб допомогти помедитувати за шопінгом, відновити сили та знайти гармонію. Дизайн магазину занурює в японську філософію з ретельно підібраними композиціями з каменів, ілюстраціями формованих дерев, японськими сакурами, ліхтариками і касами у вигляді габіонів. 

У новому магазині щодня виготовляють запашну випічку до ранкової кави, піцайоло майстерно готує ароматну піцу, кулінари чаклують на ситними стравами аби радувати близьких сніданками, обідами або вечерями, а на полицях магазину завжди є свіжі овочі та фрукти. Поціновувачі здорового харчування також знайдуть чим себе почастувати, наприклад, суперфудами або корисною рибкою.

У новому супермаркеті площею 925 квадратних метрів працюють 7 класичних кас, де Гостям радо запропонують поповнення мобільного рахунку та видачу готівки, а також 5 Самокас.

Вам знижка, фермерам – підтримка: «Лавка Традицій» та Mastercard запускають новий проєкт
Вам знижка, фермерам – підтримка: «Лавка Традицій» та Mastercard запускають новий проєкт У лютому проєкт підтримки українських виробників «Лавка Традицій» разом з компанією Mastercard запускають акцію, щоб ваш шопінг у «Сільпо» допомагав українським крафтярам.
6756
31.01.2023
Інопланетне відкриття нового «Сільпо» у Погребах
Інопланетне відкриття нового «Сільпо» у Погребах В с. Погреби Броварського району (Київська обл.) 23 грудня почав працювати новий супермаркет «Сільпо».
494732
23.12.2022
Консерви для ЗСУ, солодощі з Маріуполя та традиції українського чаювання
Консерви для ЗСУ, солодощі з Маріуполя та традиції українського чаювання Восени «Лавка Традицій» і Mastercard запустили проєкт підтримки крафтових виробників, які постраждали від війни «Фудбудуємо майбутнє». Бренди вирішили подбати про тих, чиї потреби добре знають: компанія Mastercard вже багато років підтримує представників МСБ, а «Лавка Традицій» допомагає розвиватися українським гастропідприємцям.
540256
20.12.2022
З надією на повернення Борисполю крил: «Сільпо» відкриває новий супермаркет з літальними апаратами
З надією на повернення Борисполю крил: «Сільпо» відкриває новий супермаркет з літальними апаратами У Борисполі 16 грудня на вул. Київський шлях, 6 відкрився супермаркет «Сільпо», який присвячений гелікоптерам у ретрофутуризмі. Хоча аеропорт у місті нині не працює, «Сільпо» запрошує всіх «політати» у новий магазин.
546606
16.12.2022
«Сільпо» починає співпрацю з Новою поштою і розширює географію доставки
«Сільпо» починає співпрацю з Новою поштою і розширює географію доставки Відтепер, навіть якщо у вашому місті чи селі немає супермаркету «Сільпо» або недоступна планова доставка, ви зможете замовити все необхідне на сайті shop.silpo.ua та забрати замовлення у зручному для вас відділенні Нової пошти.
552218
13.12.2022
«Сільпо» будуть зі світлом навіть у блекаут
«Сільпо» будуть зі світлом навіть у блекаут В «Сільпо» реалізовують масштабну програму підготовки мережі до роботи в автономному режимі. У 95% супермаркетів, а також на всіх складах і власних виробництвах будуть встановлені генератори та супутниковий інтернет.
549452
12.12.2022
Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

press@fozzy.ua
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням