Дивовижні годинники у новому луцькому «Сільпо»
14.08.2021
2472

Дивовижні годинники у новому луцькому «Сільпо»

14 серпня 2021 ― у Луцьку на Київському майдані, 11 настав час для відкриття нового «Сільпо» з дивовижними годинниками. Дизайн-концепцію присвячено цінності часу й особливо моменту «тут і зараз». 1084 м2 торгового залу поділено на дві частини: минуле та сучасність. Кожна має відповідне наповнення й оформлення, а для подорожей між ними встановлено машини часу.

«Дизайн нового «Сільпо» ― не просто нова візуальна історія, а своєрідна філософська подорож. Ми заклали багато прихованих сенсів у сюжети в декорі та у відеоарті, щоб нагадати про цінність кожного конкретного моменту. І хоч би якою захоплюючою була подорож у минуле, найцікавіше та найважливіше відбувається тут і зараз. У концепції магазину навмисно немає зони майбутнього. Цим ми підкреслили, що всі ми самі створюємо дизайн свого життя щохвилини. А ми цінуємо можливість бути тут і зараз поряд із Гостями та робимо все, щоб наповнити наші спільні хвилини радістю та яскравими враженнями», ― розповідає Катерина Огуряєва, директорка з маркетингу «Сільпо».

У новому супермаркеті зібрано майже всі різновиди годинників, які вигадало людство протягом всієї своєї історії. Тут є пісочний, що автоматично перевертається, сонячний, Празький астрономічний годинник над тортами «Власної кондитерської», «м’який» годинник Сальвадора Далі та годинники, які показують час у зворотному напрямку. А за тим, що встановлено на фасаді «Сільпо», Гості завжди можуть звірити час за Луцьком та Марсом.

У «Сільпо» є камера сухого дозрівання м’яса ― це не зовсім машина часу, але час, проведений у ній, робить із м’ясом дивовижні речі. У рибному відділі теж творяться свої дива ― тут є цех соління риби та власна коптильня для гарячого копчення. Команда шеф-кухарів потурбувалася, щоб Гості мали час на радісні моменти зі стравами кулінарії та гриля. Хліб, випічку й піцу готують як за легендарними рецептами минулого, так і з додаванням сучасних смачних експериментів. Власний імпорт зібрав екзотичні фрукти та найцікавіші винаходи гастроентузіастів з усього світу.

Цінувати час допомагатимуть і технологічні нововведення. Вперше в Луцьку встановлено каси самообслуговування ― 6 самокас і 5 класичних кас працюватимуть для Гостей щодня з 8:00 до 23:00. Крім того, «Сільпо» у стилі дивовижні годинники ― це перший магазин у регіоні з електронними цінниками, які значно прискорюють процес оновлення цін та роблять його більш надійним.

«Сільпо» — одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів України, заснована в 1998 році. Станом на липень 2021-го нараховує понад 300 супермаркетів, зокрема 4 делікатес-маркети Le Silpo. Входить до однієї з найбільших торгово-промислових груп України Fozzy Group.

«Cільпо» — один із небагатьох у світі великих мережевих продуктових ритейлерів, який створює індивідуальний тематичний дизайн для кожного магазину. Нині в мережі вже понад 70 тематичних дизайнерських супермаркетів і 4 делікатес-маркети Le Silpo, кожен з яких має власну концепцію. Тематичну атмосферу «Сільпо» створює і для своїх співробітників — кімнати для персоналу також відповідають оформленню магазинів. У мережі є супермаркети в стилі всесвіт Мавки, музичний, ямайський, муркотиковий та інші. Команда «Сільпо» також отримує натхнення з картин Ван Гога, культових хітів рок-музики, азіатської культури, історії Подолу тощо. Третій рік поспіль супермаркети мережі входять у Europe’s Finest Store — перелік найкращих інноваційних дизайнів європейських магазинів за версією European Supermarket Magazine. У 2021 році до переліку потрапили три «Cільпо»: за мотивами «Маленького Принца», у стилі Америки 50-х, присвячений дайнерам, і «Cільпо» Re Cycling — магазин, який побудовано за «зеленими» технологіями та присвячено дбайливому ставленню до планети.

Вам знижка, фермерам – підтримка: «Лавка Традицій» та Mastercard запускають новий проєкт
Вам знижка, фермерам – підтримка: «Лавка Традицій» та Mastercard запускають новий проєкт У лютому проєкт підтримки українських виробників «Лавка Традицій» разом з компанією Mastercard запускають акцію, щоб ваш шопінг у «Сільпо» допомагав українським крафтярам.
6721
31.01.2023
Інопланетне відкриття нового «Сільпо» у Погребах
Інопланетне відкриття нового «Сільпо» у Погребах В с. Погреби Броварського району (Київська обл.) 23 грудня почав працювати новий супермаркет «Сільпо».
494697
23.12.2022
Консерви для ЗСУ, солодощі з Маріуполя та традиції українського чаювання
Консерви для ЗСУ, солодощі з Маріуполя та традиції українського чаювання Восени «Лавка Традицій» і Mastercard запустили проєкт підтримки крафтових виробників, які постраждали від війни «Фудбудуємо майбутнє». Бренди вирішили подбати про тих, чиї потреби добре знають: компанія Mastercard вже багато років підтримує представників МСБ, а «Лавка Традицій» допомагає розвиватися українським гастропідприємцям.
540221
20.12.2022
З надією на повернення Борисполю крил: «Сільпо» відкриває новий супермаркет з літальними апаратами
З надією на повернення Борисполю крил: «Сільпо» відкриває новий супермаркет з літальними апаратами У Борисполі 16 грудня на вул. Київський шлях, 6 відкрився супермаркет «Сільпо», який присвячений гелікоптерам у ретрофутуризмі. Хоча аеропорт у місті нині не працює, «Сільпо» запрошує всіх «політати» у новий магазин.
546571
16.12.2022
«Сільпо» починає співпрацю з Новою поштою і розширює географію доставки
«Сільпо» починає співпрацю з Новою поштою і розширює географію доставки Відтепер, навіть якщо у вашому місті чи селі немає супермаркету «Сільпо» або недоступна планова доставка, ви зможете замовити все необхідне на сайті shop.silpo.ua та забрати замовлення у зручному для вас відділенні Нової пошти.
552183
13.12.2022
«Сільпо» будуть зі світлом навіть у блекаут
«Сільпо» будуть зі світлом навіть у блекаут В «Сільпо» реалізовують масштабну програму підготовки мережі до роботи в автономному режимі. У 95% супермаркетів, а також на всіх складах і власних виробництвах будуть встановлені генератори та супутниковий інтернет.
549438
12.12.2022
Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

press@fozzy.ua
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням