«Власний Рахунок» - Програма для Постійних покупців
 
Гаряча Лінія 0 800 301 707 (дзвінки безкоштовні зі стаціонарних телефонів України)

Основи участі в програмі «Власний Рахунок»!

За кожну покупку учасники програми отримують бали, які раз на три місяці перетворюються на бонуси.

Чим більше ви купуєте в «Сільпо» та Le Silpo, тим більше балів зараховується на ваш рахунок, тим більший бонус ви отримуєте у винагороду! А за допомогою спеціальних пропозицій на товари, що можуть вас зацікавити, ви отримуєте додаткові бали на свій «Власний Рахунок».

Бали

За кожну гривню, витрачену на покупки у «Сільпо» та Le Silpo, ми нараховуємо Вам 1 бал.

Кожні три місяці ваші бали перераховуються на бонус, який разом зі спеціальними пропозиціями на товари ми надсилаємо на вказану вами адресу. Для того, щоб отримувати бали, пред’являйте свою картку або брелок постійного покупця під час покупок у «Сільпо» та Le Silpo. Інформацію про кількість накопичених балів ви можете дізнатися з чеку або на персональній сторінці учасника програми «Власний Рахунок». Якщо ви змінили адресу, будь ласка, повідомте про це нам.

Бонус

При перерахуванні в бонус 1 бал дорівнює 1 копійці.

Бонус – ваші «персональні гроші», якими можна розрахуватися за будь-які товари в «Сільпо» або Le Silpo протягом року. Зверніть увагу, що сума вашої покупки має перевищувати суму, вказану в бонусі. Скористатися бонусом просто: відірвіть його від сертифіката та пред’явіть на касі разом із 1000 або більше балів за три місяці. Якщо балів накопичено менше, вони будуть збережені на вашому рахунку. Збирайте більше балів, щоб згодом отримувати та використовувати свої бонуси.

Спеціальні пропозиції

Спеціальні пропозиції примножують бали на вашому рахунку.

Окрім бонусів, ми надсилаємо вам спеціальні пропозиції на товари, що можуть вас зацікавити. Користуючись ними, ви примножуєте бали на вашому рахунку і, відповідно, отримуєте більший бонус. Для вашої зручності ми завжди вказуємо умови дії спеціальних пропозиції на самих пропозиціях. Тут ви знайдете, на які товари поширюється спеціальна пропозиція, скільки додаткових балів, який розмір винагороди або знижки ви отримаєте та протягом якого часу вона діє. Скористатися спеціальними пропозиціями просто: оберіть товар, вказаний у спеціальний пропозиції, та пред’явіть на касі разом із карткою або брелоком.

Увага! За одну покупку ви можете скористатися тільки однією пропозицією на будь-які товари.

Моя персональна сторінка

Щоб зробити вашу участь у програмі «Власний Рахунок» зручнішою, пропонуємо вам скористатися персональною сторінкою учасника програми, яка в будь-який час дозволяє:

  • швидко зареєструватись у програмі, заповнивши реєстраційну форму он-лайн;
  • оперативно отримувати інформацію про розмір квартального бонуса (винагороди), спеціальні та електронні пропозиції, інші акції, в яких ви берете участь;
  • коригувати персональні дані та легко відновлювати втрачену картку, брелок;
  • дізнатися про зручний час відвідування вашого «Сільпо»;
  • ознайомитись із цікавими порадами у кулінарії.
Правила участі в програмі «Власний Рахунок»
БІЛЬШЕ БАЛІВ — БІЛЬШИЙ БОНУС — БІЛЬШЕ ЗАОЩАДЖЕНЬ НА ПОКУПКАХ У «СIЛЬПО»!
Допомога покупцеві
Адреси магазинів
Адреси магазинів