Служба моніторингу цін

Зважена цінова політика – одна з найбільших конкурентних переваг супермаркетів «Сільпо». Для нас дуже важливо, щоб кожний наш гість, незалежно від свого доходу, отримував максимум переваг, роблячи покупки в мережі наших супермаркетів.

Фахівці Служби моніторингу регулярно відстежують динаміку цін на ринку і оперативно реагують на зміни, щоб запропонувати своїм гостям оптимально низькі ціни на товари, які цікавлять їх найбільше. Одним з основних завдань, що стоять перед Службою моніторингу, є контроль цін на товари, які ви купуєте найчастіше, адже тут оптимальна ціна є значущим фактором.

Якщо ви помітили, що в нашому супермаркеті ціни на певні товари вищі, ніж у конкурентів – повiдомте нас, будь ласка.

Також дуже важливим питанням у роботі Служби є регіональні особливості в асортименті та ціноутворенні. Щоб найбільш влучно задовольняти потреби наших гостей у різних містах України – і в кожному з наших супермаркетів зокрема, ми регулярно проводимо вивчення споживчих переваг для кожного регіону. Для нас дуже важливо, щоб ви змогли знайти у нашому супермаркеті гідний асортимент найбільш популярних товарів за оптимально низькими цінами.