Кар’єра

Якщо ви – молодий успішний спеціаліст або талановитий випускник, маєте бажання будувати стрімку кар’єру в мережі супермаркетів «Сільпо», що динамічно розвивається, вам цікаво проявити потенціал у сучасній компанії з інноваційним підходом у бізнесі, пропонуємо вам взяти участь у відборі на одну з керівних посад.
  • Для участі необхідно надіслати резюме, заповнивши анкету на сайті.
  • Після успішного проходження співбесіди співробітник отримує індивідуальну програму зростання.  
  • Разом із програмою зростання компанія надає співробітникові офіційне оформлення та заробітну плату.
  • Протягом програми співробітник проходить проміжні етапи оцінки отриманих знань та навичок.
  • Після вдалого завершення програми зростання співробітник затверджується на одну з керівних посад та отримує «Кубок Боса»*!
* Умовний атрибут.

¹ Мається на увазі отримання однієї з керівних посад у мережі супермаркетів «Сільпо»: завідувач відділу, заступник керуючого чи керуючий супермаркетом після успішного завершення внутрішньої програми зростання.
² Умовний атрибут.
³ Мається на увазі мінімальна тривалість внутрішньої програми зростання на посаду керуючого супермаркетом. Фактична тривалість залежить від обраної посади, кваліфікації співробітника та швидкості проходження програми.


Один з найважливіших факторів успіху торгової мережі «Сільпо» – її співробітники. Завдяки постійно зростаючим досвіду та компетентності співробітників компанія займає лідируючі позиції на українському ринку.

Успішне функціонування всіх робочих процесів мережі супермаркетів «Сільпо», починаючи від стратегічного планування і закінчуючи доставкою товарів на полицю, забезпечують більш ніж 20 000 співробітників

Люди завжди були найбільш головним капіталом компанії, саме їх успішна кар’єра є причиною нинішнього процвітання супермаркетів «Сільпо». Завдяки їм за декілька років наші супермаркети посіли позицію лідера на ринку споживчих послуг.

Динамічно розвиваючись, мережа «Сільпо» завжди рада вітати у рядах своїх співробітників нових спеціалістів, пропонуючи їм можливість професійного та кар’єрного зростання. У великому, але дружньому колективі постійно з’являються різноманітні вакансії, які можуть зацікавити як людей, які тільки починають свою кар’єру, так і досвідчених фахівців. Для перших компанія пропонує підготовку та навчання, а для других – цікаве середовище для подальшого розвитку.
 
Якщо вам цікава робота в успішній компанії, можливість кар’єрного росту та отримання безцінного досвіду, надсилайте своє резюме на електронну адресу v.kusch@fozzy.ua. У темі листа вкажіть спеціальність, за якою ви бажаєте працювати. Також можете заповнити електронну анкету тут.

Заповнити анкету, прикріпити резюме